Adana

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında krizalittt tarafından paylaşıldı.

1. krizalittt

krizalittt Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ıhım ıhım adanada yapılacak gezi organizasyonlarını burada belirtsenizde "aa haberim yoktu benim bilseydim gelirdim" gibisinden cümlelere başvurmasak

Bmx_boy!.. bunu beğendi.
  2. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Güzeeeel :)

3. byroncots

byroncots Yeni Üye

Seviye:
    üni.lerin ''yazılı'' :) haftası onlardan bi ses çıkmaz bence bu 60-70 km ye kısa diyorsunuzda nası diyorsunuz :) burdan mersin ya, bu kondisyona nasıl ulaştınız bi açıklasanız kısa daha kısa turlara :D katılmak isterim bu arada :in:

4. teampasha

teampasha Forum Demirbaşı

Seviye:
    Selam, hiçmi bi faaliyetimiz olmadı bu kadar zaman, yazsa idik şuraya bende arada bakıyorum buraya haberimiz olur, Adanalı bisikletseverlerle bir araya gelebiliriz umudu ile... thy4atour@hotmail.com

5. huseyin kılıc

huseyin kılıc Forum Bağımlısı

Seviye:
    slm ben adana ceyhandan hüseyin yeni bisiklet aldım benide aranıza alırsanız sevinirim :)

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_15-25-40.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
glycemicindex.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...