Adana DaĞ Bİsİklet/gÜlek Gezİsİ(120 Km)

emrullah

Forum Demirbaşı
Tepki
238
selam arakadaşlar 02.03.2008 sabah 06:30 da dağ bisikletin önünde toplandık ve yola koyulduk.katkılarından dolayı ibrahim ustaya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.buyrun arkadaşlar fotolar.
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)(link)
(link)
(link)
(link)
resimler bu haftalık bu kadar yorumlarınızı bekliyoruz.herkese iyi forumlar geziye katılan arkadaşlarada ayrı ayrı teşekkürler.

Scudo

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Emrullah pedalınızasağlık.Güzel bir gezi olmuş.Gittiğiniz parkurun geneli asfaltmıydı? Fotolar hep öyle gösteriyorda.Birde mümkünse maps.google.com dan geçtiğiniz güzergahın kaba bir görüntüsünün linkini atabilirmisin.Cidden merak ettim gittiğiniz yeri :)

Tekrardan geziye katılan tüm arkadaşların pedalına sağlık ...

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Ayaklarınıza sağlık topraklarım benim.Bende Adana`lıyım.Çok zevkli ve eğlenceli bir gezi olmuşa benziyor.Gün gelir, belki bir gün beraber pedallarız..Ayaklarınızdan pedal eksik olmasın.

jamaen

Üye
Tepki
37
Benim katkılarımı unutmuşsunuz.Dükkanı açan benim,yol paralarından yemeğine varana kadar herşeyi karşılayan benim siz İbrahim Usta'ya teşekkür ediyosunuz.Lastikleri değiştirdim artık beni taşımayacaksınız :D Dağ bisiklet Genel Müdürü Murat Coşkun. :D

• Beğen
Tepkiler: emrullah

emrullah

Forum Demirbaşı
Tepki
238
tamam murat reklama gerek yok yine ibrahim ustaya teşekkürler çatla sen murat.

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Teşekkürler.Çok güzel bir gezi olmuş.Sanırım o sıcak hava da kar ilginç olmuştur.

hacı

Daimi Üye
Tepki
172
murat arkadaşım sana da teşekkür ederiz çok sağulasın bizimle geldiğin için

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
merhaba
bu yaz bende pozantı tarafından gelip kandilsırtından inmiştim resimlerini tekrar görmek çok hoş oldu pedallarınıza sağlık iyi yokuş çıkmışsınız

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@jamaen

Eveeet (Müslümcü :D ) Murat abiyide böylelikle görmüş olduk forumda :D
Murat abi maaaşallah sponsor gibi bakmışsın millete :) Bundan sonra senin olduğun tüm gezilerde bend e varım o zaman :p

jamaen

Üye
Tepki
37
@ismail_01

Ne demek İsmail bey asıl ben teşekkür ederim.sebebini biliyosun :D. Bu arada geçen akşamki korku sana yeter sanırım.Artık benimle iyi geçinirsin :DD

hacı

Daimi Üye
Tepki
172
o korku varya zaten öldürdü zaten bittim o zaman...

gültekin

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Ahmet Gültekin Gültepe
Bisiklet
Specialized
ismail sen tayt giyermiydin yaw :)

Tepki
0
selam arkadaşlar... siteye yeni üye oldum... 30 yaşında 1 yıllık acemi bir bisikletçi istiyorsanız aranızda... ben de buradayımmmmm

radfather

Üye
Tepki
1
@emrullah

emrullah ben ahmet abin nasılsın görüşemiyoruz geziniz çok güzel olmuş biz oraları tam 10 yıl önce gitmiştik tabiki ozamanlar yeni sayılırdık sizin resimleri görünce 10 yıl geriye gittim ama eski yol gerçektende çok güzel biryol bir daha giderseniz banada haber verin.ayaklarınıza saglık!

radfather

Üye
Tepki
1
@gültekin

gültekin ben ahmet nerdesin seni ancak bisiklet forumda görebiliyorum nerelerdesin?özlettin kendini görüşmke umuduyla!

• Beğen
Tepkiler: gültekin

sonerveozer

Forum Bağımlısı
Tepki
177
Bisiklet
Mosso
o dışarıdan küçük gibi görünen dükkanın içinde neler varmış yaw..

güzel gezi olmuş..

Tepki
0
@emrullah

SLM BEN ANTALYADAN MURAT GURCAN BU SIT YENI UYE OLDUM MUHTESEM GULEK BOGAZI BILIYORUM BENDE ORDA BULUNDUM BENDE ADANALIYIM ORGANIZASYONUNUZ COK GUZEL SIZDEN DE BU BEKLENIRDI BIRGUN ANTALYAYA GELERISENIZ BURDADA GUZEL YERLER VAR SIZLERE TESEKKUR EDIYORUM VE SIZE KATKI VE DESTEKLERINI ESIRGEMEYEN MUHTESEM YARATICILARA SIZLERI YAKINDAN TAKIP EDEBILECEM IYI CALISMALAR