Adana

Scudo

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Hoşgeldiniz. Ben de Fener Astur Sitesinde oturuyorum. Antalya'ya geldiğimde beraber pedallamak üzere :)

• Beğen
Tepkiler: Trek_25

Trek_25

Üye
Tepki
10
@enis57

Enis Merhaba,

Resimdeki bisiklet senin mi? Trek 4500 serisi galiba sorum su alacak.

Eger ogleyse kaca aldın?
Ve memnunmusun?

kayhankar

Üye
Tepki
1
slm arkadaslar foruma bugun uye oldum...adanabıskletforum'a uyeydım ama pek guncel bir site degıl...aslında bısıkletımı satmak ıcın foruma uye oldum ama bısıkletımın degerını ılanlara bakınca anladım...satmaya gönlum elvermıyor ama bıras mecburum...kısmetse pztesı resımlerını eklıcem...ve tabıı özellıklerını...herkese tekrardan slmlar =):p :p :p

• Beğen
Tepkiler: serkanyeleç

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Hoşgeldin, iyi pedallar diyeceğim ama sen bisikletini satıyormuşsun. Umarım en kısa zamanda daha iyisini alırsın.

kayhankar

Üye
Tepki
1
hosbulduk abicim tşk ederim.pek satış yanlısın değilim ama bakalım durum neyı gösterecek.hayırlısı olsun...iyi pedaller...:p

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
@kayhankar
Hoşgeldin Kayhankar,
İnşallah bisikletini istediğin fiyata satarsın ve ileride daha iyilerini alırsın.Zaten sen bisikleti bıraksan da onun seni bırakacağını pek sanmıyorum.Sadece belirli bir süre zarfında kaçabilirisin ama mutlaka yine o seni bulur :) Ayrıca (link) sitesi yeni bir yapılanmanın içine girdi ve gerek haberler olsun, gerek forum olsun gerekse ziyaretçilerin trafiği olsun yerli yerine oturması biraz zaman alacak.Ara ara haber girmeye çalşıyoruz....

Bisikletten ve bisiklet sitelerinden kopmaman dileğiyle ;)

inanan

Üye
Tepki
1
herkese slm ben adana dan emre 91 doğumluyum adanadan bisikletçi arkadaşlarla tanışmak isterim :D

• Beğen
Tepkiler: mstfa_gny

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
hOŞ Geldiniz Antalya ya bekleriz :) buradaki ortama bakmalısınız ;)

inanan

Üye
Tepki
1
hoş bulduk arkadaşlar
antalyaya zor gelirim üni derdi var başımda :D

Ramazan Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
634
selamlar topragım bende adanalıyım:)bilsen nasılda özledim oraları.hayalim şuanki kullanmış oldugum bisikletimle toroslardan adana merkesine akmak.inşallah bu dilegim birgün gerçekleşir.bisikletini satıyomuşsun çok daha iyisine sahip olursun inşallah.aramıza hoşgeldin iyi forumlar

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
@inanan

o dert bende de olsa keşke:rolleyes: :D

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Selamlar İnanan.
Öncelikle aramıza hoşgeldin.Forumdan tanışmanın haricinde fiiliyettede tanışabilmen için özellikle tekercilerin bulunduğu mekanlara uğraman senin için daha iyi olacak.Bu konuda İbrahim usta'nın yanına takılmanı tavsite edebilirim.Ya da Kadir Usta'nın.Umarim bir gün seninle de pedallarız ;)
Ha bu arada madem Adanalısın (link) memleketinin bir bisiklet sitesi var haberin olsun :)