Adana

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
selam arkadaşlar ben bünyamin sıradışı sürüşler tepe inişleri street fr ve gezi yapmak isteyen arkadaşları bekliyoruz.adana içi ve çevre il ilçelerde gelebilecek arkadaşlarada kapımız açık.herkese iyi forumlar.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
slm bünyo bende katılabilirim ama bu kadar sıradışılık yetmez dostum bize biliyosun.
neyse gelecek arkadaşlara kapımız açık.

emrullah

Forum Demirbaşı
Tepki
238
yukarıdaki msj aslında bana ait bir an kendi üyeliğimde olduğumu sanarak yazmıştım.yanlışlık için özr dilerim ilk mesaj bünyo ya ait ama .herkes buraya millet

Tepki
156
Ben de nerede bu Adanalı bisikletçiler diyordum:D Öyle yalnız yalnız olmaz arkadaşlar kalabalık olmak lazım bazen değil mi ya? Ben Abdullah Pekel yarışmaya Adana/Seyhan'dan katılıyorum bu arada Çukurova Üniversitesi'ndeki Velespit Grubu üyesiyim, saygılarımı sunarım.

Çukurova Üniversitesi Velespit Grubu forum adresi: (link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Apdullah Merhaba Emrullah Da Senden Bahsettİ Ama GÖrÜŞmek TaniŞmak Bİr TÜrlÜ Kismet Olmadi.en Yakin Zamanda GÖrÜŞmek DİleĞİyle HoŞÇakal

Tepki
156
Selamlar Arkadaşlar,
Bu cumartesi (03,11,2007) Karataş'ın biraz batısında yer alan Tuzla'ya gitmeyi planlıyoruz. Şimdilik 4 kişiyiz. Yaklaşık 60 km'lik bir yol (sadece gidiş). Günübirlik bir gezi olacak. Akşam en geç saat 20.00 de Adana'da olacak şekilde ayarlayacağız turu. Katılmak isteyenlere duyurulur.

• Beğen
Tepkiler: muroseri

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Selam millet ben Enes.Karaisalı'da okuyorum.Bünyamin ve Emrullah'la geçtiğimiz pazar Taşdurmaz'da tanıştık.Cidden çok yetenekli arkadaşlar var Adana'da...

alamet_05

Daimi Üye
Tepki
56
Bisiklet
Mosso
abicim bande katılmak isterim eğer olusa ole bir şey özelden mesaj atın şu kardeşinize bir kaç şey öğretin:)

krizalittt

Daimi Üye
Tepki
120
merhabalar arkadaşlar bende buradayım artık. bu arada ben gültekin.

emrullah

Forum Demirbaşı
Tepki
238
oooo gültekin kardeşimde gelmiş foruma hoş geldin kardeş.
hekim köye ilk defa gelmene rağmen çok iyiydin.başarılarının devamını bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: krizalittt

krizalittt

Daimi Üye
Tepki
120
:) hehe ilk inişte çok korkmuştum ama nasıl olduda düşmedim anlayamadım valla :)

krizalittt

Daimi Üye
Tepki
120
bi dahaki tur ne zaman emrullah
hava bu aralar süper valla pazar günü çıkalım gene

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
düşmezsen zevkini çıkaramazsın Gültekin.25.11.2007 pazar,yani yarın saat 10.00 da Kadir ustanın orada olalım.yine hekimköye gidecez.görüşmek üzere...

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
arkadaşlar beni unuttunuz galiba bende buradayım.gezilere beni neden çağırmıyosunuz.en azından haber verseniz gelmeye çalışırım.herkese iyi forumlar.

krizalittt

Daimi Üye
Tepki
120
eeh hani arkadaşlar yokmu gezimezi ya. Adanadayız hala havayı şikayet ediyoruz azıcık soğuk olur gerekirse ıslanırız nolacak hadi yapalım bi gezi huu emrullah bünyamin fatih duyuyonuzmu leeen :)

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Millet kışuykusuna yatmış :))) Ben de memleketteyim.Zati bu sezonu ben erken kapattım.Bi dahaki bahara kadar amotisörüm zor yapılır benim :))

emrullah

Forum Demirbaşı
Tepki
238
buradayız arkadaşlar ölmedik gezilere devam son sürat