Adana

Scudo

ahmet01

Üye
Tepki
5
adanada istemedinkadar bisikletçi var merak etme gelirsen olur bizim guruba girersin

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Ben adana'dayım görüşürüz kısmet olursa...... :)

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
ceyhana yolunuz düşerse beklerim arkadaşlar buyrun gelin misafriim olun

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Sanırım Adana'da herkes dağlarda,şöyle bir tepelere çık birilerini inerken görebilirsin. :)

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
gece gündüz fark etmez dağ bayır asfalt şartlar farketmez ay sonu sınavlarım biter ve adanadayım.. ciddi anlamda görüşelim....

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar adanada yaşıyorum mtb parkurun bilenler varsa yazabilirler mi??

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çukurovanın inci'si değerinde olan ve bölgenin en büyük ve pro mtb grubu olan bay mekanik grubu büyümeye devam ederken medyanında gözünü kulağını bu gruba çevirdi internet sitelerinde çıkan olumlu haberlere hergün bir yenisi eklenirken yerel gazetelerine yaptıgımız görüşmelerden olumlu cevaplar aldık ve gazetelerının pazartesı günü baskısında bizlere yer vereceklerını söylediler ve bay mekanik grubu üyelerini, Feyyaz ALAÇAM'ı ve Grup kurucusu Mehmet ÖZBAY'a tebrik ettiklerini başarılarının devamını dilediklerini sölediler...Pazartesi günü bir çok yerel gazetede haberlerimiz internet sitelerinde yayılmayada başladı sizlerde güzel yorumlarınızı eksik etmesseniz seviriz...

(link)

Sevgiler...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tebrik ederim baymekanik(mehmet kardes) başarılarınızın devamını dilerim.Darısı antalyanın başına.antalyadan yol arkadaşın Emre DURAN.

Tepki
6
Çok güzel bir yazı olmuş.Bisikletçi sıcaklığını hissettim..Bir an önce aranıza katılmak istiyorum.Tek sorun, bisiklet haricinde gerekli techizatım yok.(örneğin kask).Bir de bisikletim sizin yaptığınız turlar için sanırım pek uygun değil.Ben genelde sahilde tek başıma gidip geliyorum.Arada sırada Mezitli İAL tarafına kadar uzanıyorum o kadar.

• Beğen
Tepkiler: Feyyaz Alaçam