Adana

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
19 Mart tarihinde Adana MTB yarışına bekleriz tüm Adana'lı bisiklet severleri :)

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Adana'ya ve tüm Adana'lı forumculara selamlar.. Her ne kadar İstanbul'da yaşasamda kütük Karataş, Adana

Bir de şöyle denir oralarda "-adanalıyık Allah'ın adamıyık" daha ne laflar, özlemişim oraları..

murat16

Aktif Üye
Tepki
152
Bisiklet
Sedona

Adanalıyık,Allahın adamıyık.Bici bici yerik,şalgam içerik.Valla ben de özlemişim hanımköyü.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Denizli liyim , 16 yılım Ceyhan da geçti. Yarı hemsehriniz sayılırım. Bisiklet cenneti olabilecek kadar uygun bir yer Adana. Ben de ilk uzun yolumu Ceyhan - Yumurtalık arasında yapmıştım. 15 yıl önce falan dı. heyyy heeeyy. !!!

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
ne kadar Adana'lı varmış meğer..
hepsi de bisiklet sever..
birgün görüşürsek eğer..
şalgam içeriz beraber..

Saygılar & Sevgiler..

okanergun

Üye
Tepki
0
mersındeyım ama bisiklet için adanya sık sık gidip gelırım...
nir gün mersıne beklerım

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955

merhaba,bende ceyhanlıyım, ceyhan-yumurtalık arası, sanırım 30-35 km dimi?
umarım bu yolculuğunu yazın yapmamışsındır, cünki vardığında buhar olmuşsundur :)
sevgiler.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Çukurovalı dostlarımıza Erzincan'dan selamlar.
Belki birgün biryerlerde buluşuruz.:)
Sevgiler...

T

Tuğrul

Misafir
Adana dedinizde ,bende Adana da doğdum.7 yaşına kadar da Adana da yaşadım.İlkokula Celalettin Sayhan da başladım ama 3 ay sonra İstanbula geldik :)

exelans01

Üye
Tepki
5
Arkadaşlar ben adana/toros mah.den emre herkese slm forumunuz çook güzel...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
exelans01 foruma hoş geldin. Umarım hoş vakit geçirirsin. Gezi ve turlarınla bize Adana'dan kareler sunarsın artık.
Sevgiler...

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
bende mersınde yım adanaya sık sık gidip gelırım(bide trende bisşklete bilet kesmeselr:D)

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955

vay canına tuğrul abi !!! biz seninle hemşeriymişiz :D her ne kadar doğduktan 3 ay sonra istanbul'a gelsemde akrabalarım ve iş nedeniyle senede birkac kez gitme fırsatım oluyor...
tüm adanalılılara sevgiler...

Tepki
0
slm adanalılar bende adanalıyım bmx kulanıyorum 5 sene once bırakmıstım eskı gunlerımı hatırlayıp 1 ay once yenıden basladım sımdı kendımı gelıstırmeye calısıyorum yakında pyasadayım yenı bır bmx GT modelıyle adanada esı benzerı yok bu bısıkletın :)

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Herkese selamlar
Bende şu an Adanada Çukurova ünv sine bağlı KAraisalı meslek yüksek okulunda HArita kadastro okuyorum.YAni anlayacagınız Karaisalıdayım.şu anlık biiskleti yanıma almadım ama Ramazan bayraından sonra getirmeyi planlıyorum.Adanalı bisiklet severlerle tanışmak ve yarışlara katılmak isterim.Çukurova kampüsünde bisikletle alakalı bir etkinlik varmı? CEvaplarsanız sevinirim.