Ada turu?

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Mert SÜREN tarafından paylaşıldı.

1. Mert SÜREN

Mert SÜREN Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere haftaya bayram tatili var bayram tatilinde benimle adaya gelmek isteyen olursa özel mesaj yolu ile ulaşabilir sanırsam...
    Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi-Pazar günü Okul olmayacak :ci: Büyük Adaya gitmek istiyorum haliyle yalnız olunca zevkli olmuyo yol arkadaşı lazım :eek: bana abilik edebilcek birilerini arıyorum...

Küçükyalı da oturuyorum sahil yolundan iskeleye iskeleden de büyük adaya düşündüm... Ada da kilisenin oraya, oralarda bir şeyler atıştırıp eve :)

2. YELKENCI

YELKENCI Üye

Seviye:
    Büyükada da kaç tur atmayı planlıyorsun ? Ona göre karşıdan geleceğiz.

3. GokmenOzyurt

GokmenOzyurt Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    bende gelebilirim bakırköyden

İlginizi Çekebilir

pedaling-technique-2.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
upload_2017-1-21_18-11-38.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...