Açtığım Konular Neden Görünmüyor?

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Ali Osman ALPARSLAN tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali Osman ALPARSLAN

Ali Osman ALPARSLAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar foruma üye olalı yaklaşık 1,5 hafta falan oldu. dün 3-4 tane konu açtım ama Moderatör onayından sonra konularınız görüncektir diyo. Hiçbir şekilde konu açamıyorum anlayacağınız. Ne Yapmalıyım?

2. emiryil

emiryil Kıdemli Üye

Seviye:
    hangi bölüme açıyorsun ? bazı bölümler mod onayı istiyor ama her bölüm değil demekki moderatör kabul etmemiş konuyu konunun kurallarını oku ona göre yaz yada yap ne yapıcaksan konuya uygun olsunki kabul etsinler

3. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Ali Osman ALPARSLAN,

Satış bölümüne açtığın konular uygun değil.Açtığın konularda Temsili resim+Resimleri link olarak kullanman yasaktır.

Bölüm kurallarını gözden geçir.

nükleer kedi bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

marco-pantani.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-6-24_11-14-9.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...
nibali1_3387201b.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.