Açılmayan ilanlarla ilgili

cengizakgün

Daimi Üye
Tepki
124
Öncelikle merhaba açılmayan ilanlarla ilgili ilan sahibine. mesaj atarak ilanınızda probelm var diyerek. onaylanmayacağını belirten hazır mesaj gönderme imkanınız varmı aceba

• Beğen
Tepkiler: Halil Emre Ozlu
Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.748
Bisiklet
Bisan
@cengizakgün

İmkan var ama uğraşılamaz neden derseniz bir kaç moderatör arkadaşım olduğu için söylüyorum daha önce mevzusu oldu konuşmuştuk.Moderatör ve yöneticiler o kadar çok özel mesaj ile uğraşıyorlar ki bazen forumu bile takip edemiyorlar o derecede.hatta kendilerine gelen saçma sapan özel mesajları yayınlasalar forumun en komik ve takibi bol kısmı orası olur. :) İlan konusunda da ufak tefek hataları zaten düzeltip yayınlıyorlar.Ama kural dışı bir hata varsa onu düzeltmenin imkanı yok.Bu konuda en güzeli ilan verme kurallarını bir defa baştan sona okumak.Zaten o kurallara dikkat ettiğiniz zaman kesinlikle ilanınız onaylanacaktır.

cengizakgün

Daimi Üye
Tepki
124
tekrardan okudum herhalde elimdeki kenarda bulunan her şeyi koydum ondan
ötürü yayınlanmamış olabilir ne yapalım kısmet

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.458
İlanınız yayına alınmıştır, buradan ulaşabilirsiniz. ;)

Genelde, eksikleri bulunan ilanları ilan sahibine bildirilip yeniden hazırlamalarını sağlıyoruz. Nasıl ilan hazırlanması gerektiği bölüm kurallarında belirtildiği için ve bölümü kullanan kullanıcının bölüm kurallarını okuduğunu varsaydığımız için, onaylamadan da geçebiliyoruz.

İlanlarınızın kurallara uygunluğundan eminseniz, lütfen bölüm yetkilileri ile irtibata geçiniz. ;)

• Beğen
Tepkiler: cengizakgün

cengizakgün

Daimi Üye
Tepki
124
açıklayıcı anlatımınız beni ve diğer ilan verecek arkadaşları çok güzel bilgilendirdi değerli zamanınızı almış bulundum teşekkür ederim saygılar

• Beğen
Tepkiler: Haşim Okyay
Yukarı Alt