acillll 5 gün kaldı ...arkadaşlar 700 km yapacaz gibi... bisiklet seçemedik :((...

Tepki
17
700km bir gezi planlıyoruz 20 gün süre verdik :( ... yavaş yavaş gidicez...bisiklet için max 450 TL bütçemiz var:eek: ...

salcano ng650 , ng650disk

bianchi speed

hangisini alalım veya bir öneriniz var mı_?

(link)

(link)

(link)

cevaplarınız için teşekkürler....

Scudo

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Size böyle bir şey lazım (link) 450 ye alabilirsiniz bunu pazarlıkla.

• Beğen
Tepkiler: Taner Erinmez

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Ne yöne gideceğinizi bilmiyorum ancak, daha önce kullanmadıysanız disk fren ile sorun yaşamanız durumunda kendiniz bakamayacağınız gibi baktıracak kişide bulma sorunu yaşama olasılığnız var.

Bir de bisikletleri alıp direkt yola çıkarsanız bir kaç gün ve bir kaç yüz km den sonra muhakkak tek bir vida kalmayıncaya kadar herşeyi kontrol etmeniz gerekir.

İyi yolculuklar dilerim, başarılar, herşey gönlünüzce olsun.

• Beğen
Tepkiler: fatih gedik
Tepki
1
arkadaş alacaksan bende ng650 disk var üzerindede xcm maşa var ben olduqu gibi 450ye bırakıyorum daha 200 km yol yapmamıştır bisikletin ilk sahibiyim alacaksan numaram 05422670735

Tesup Taru

Forum Demirbaşı
Tepki
425
Bisiklet
Salcano
Eser beyin önerdiği bisiklet, bütçenize ve amacınıza göre alınabilecek en iyi bisiklet...fiyatına göre gayet iyi bir bisiklet

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
trek fx serisini öneririm özellikle 7.5 ten pişman olmazsınız ancak bütceyi biraz zorlayın bir kere alın tam alın
şöleki bahsettiiğim bisikletle istanbuldan samsuna yunanistana çeşmeye bursa uludağ zirvesine gittim ve hergün 100 km antrenman yaptım geriye kalan zamanda.
alın kullanın

Tesup Taru

Forum Demirbaşı
Tepki
425
Bisiklet
Salcano
fx 7.5 mu :) en fazla 450 TL bütçemiz var demişler...

Bilal Karatağ

Aktif Üye
Tepki
46
Speed le falan olacak iş değil... Dağ bisikleti istemiyorsanız eser beyin önerisi güzel.

Batuhan.Altay

Daimi Üye
Tepki
53
Bisiklet
Trek
bende bisikletimi değiştirmeyi düşünüyorum şimdi biraz araştırma yaptım bence aralarından en iyisi NG 650 :) kadrosu falan aliminyum speed çelik kadro kullanmış uzun yolda gücünüzü yer bende ng 650 almay düşünüyorum şimdiden hayırlı olsun :)