ACİLLL!!! Yarın sabah (07.07.2010 Çarşamba) Eskişehir İnönü Havuzlar Gezisi...

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
Arkadaşlar 20 Temmuzda düğünüm olduğundan ötürü bu yaz çok uzak kaldım turlardan. 1 aydır yok eşyasıydı, yok ev tutmasıydı, boyası, badanasıydı derken 1 gün durmadım. Durduğum ilk günde de hemen bir keyif turu düzenleyelim dedim.

Bu sıkışıklıkta planlı bir gezi olamadığı için üzgünüm ve oldukça geç yazdığım için de çoğu arkadaş göremeyebilir duyuruyu belki ama umarım oldukça çok kişi duyar.

Yarın sabah saat 9.30'da Tülomsaş'ın önünde buluşup İnönü'ye pedallıyoruz. Havuz kıyafetlerini unutmayın

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Demirel
Scudo

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
üfff be boyacıoğlundan gittiniz dimi ilanı görsem katılırdım boyacıoğlundaydım ben sabah ıslık öttürdüm ama hızlıydınız :(

• Beğen
Tepkiler: Umut Palabıyık

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
@Barış Birlik

Evet o taraftan gittik ama ordan gittiğimize pişman olduk. Yol çok bozuk olduğundan ve rüzgar da karşıdan estiğinden giderken çok yoruldum ben. Uzun süredir de bisiklete binmeyince kondisyonu da kaybetmişim. Dönüşte arkadan esen rüzgarla Bursa yolundan döndük ve tekrar keyif aldım bisikletten;)

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
@Hüseyin Demirel

Dediğim gibi bizim için de çok ani gelişti. O nedenle duyuramadım. Yoksa ben de çok isterdim daha fazla kişiyle gitmeyi