****acill satılık freeride bisikleti****

metinbike

Üye
Tepki
1
arkadaşlar bisikleti geçen yaz topladım haziran aylarında fln o zamanlardan beri kullanıyorum ama acil paraya ihtiyacım olduğundan satmaktayım zaten bu elimdeki son bisiklet asla satmak istemiorum ama biraz mecbur kaldım:( bisikletin üzerindeki parçalar; kadro olarak sedona borla deore lx aynakol özel yapım en üst dişliler traşlanıp orta ve alt yaprağı darbelerden koruyor bu zamana kadar cok faydası oldu bende:D deore xt ön vites deore xt arka vites sram kaset hg 93 zincir shımano fren bacakları yz4 sele vitra sele borusu hutchınson jumbo 2,45 lastikler alivio vites kolları deore lx seridışı fren kolları amoeba gidon (450gr) rst capa tl amortisör (2kg) freeride için en iyi amortisörlerden biri bnce hem sağlam hem hafif hemde işlevsel jant seti ise arka altus arka göbek scott yz4 ön göbeği burgu teller fir jantlar wellgo pedallar vs.. bisiklet hakkında bana ulaşabilirsinz msn : metin_106_gti@hotmail.com tel:05366290064 fiyat ise : 600ytl civarı düşünüyorum ciddi alıcılar için iyi bir indirim yapabilirim

*Fotoğraf bulunamadı.
*Fotoğraf bulunamadı.
*Fotoğraf bulunamadı.
*Fotoğraf bulunamadı.

Scudo

dort

Aktif Üye
Tepki
17
fiyat varda ben mi görmüyorum? ayrıca kadro kaç ''?

IIoytunII

Üye
Tepki
3
bisikletii yakından görmüş hatta binmişş birii olarakk yeni sahibine hiç zorluk cıkarmıcak bı bısıklet bnce fıyatınaa gore cok guzel bi bisiklet !!! yeni sahibine şimdiden hayırlıı olsun

metinbike

Üye
Tepki
1
eyw oytun olm satmak istemiom ama para lazımmm böle bisiklet bi daha toplayamam yawws :S

metinbike

Üye
Tepki
1
evet borla olmasa baya kişi almayı istioda ama borla kadrolar sağlam yaklaşık 2200gr ama zevkler işin içine girince herşey değişio =)

Kaanovski

Üye
Tepki
0
bisiklet harbi çok güzel yaaaa şuan bak 550 ytl ulan param olsa ben bunu burda tutarmıyım sedona kadro kötu deıl çok saglam bı kadroo parası olan kaçırmasın çok güzel bir mtb alan için şimdiden hyrlı olsunn

Kaanovski

Üye
Tepki
0
tamm eklerıımde benım bunu alacak para yok sıfır:D:D alan olursa tekrar hayırlı olsun