Acilen Almanca Bilen Bisikletli Turist Rehberi Aranıyor

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Arkadaşlar, ayağınıza bisikletten para kazanma fırsatını getirdim :)
Hem bisikletinizden uzak kalmayacak, hem para kazanacak, hem de birçok farklı kültürden insanı tanıyacaksınız.

Öncelikli tercih Almanca bilen ( yoksa İngilizce bilen de olur)
Dağ bisikletinde az da olsa tecrübesi olan
Bodrum'un en büyük otelinde çalışmak üzere
Turist Rehberliği yapacak insan aranıyor.
Detaylar ve diğer herşey için 0532 505 49 03 (Serdar bey)

Bir ricam var;
"Sadece bu verdiğim numarayı arayan arkadaşlar" bu konu altına cevap göndererek beni de bilgilendirirlerse sevinirim.

Scudo

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Serdar Bey rehber değil animatör aradığını hiçbir zaman belirtmiyor Fatih, MagicLife konseptini aynen kopyaladıkları için de rehber dayanmıyor.

Kendisine birçok kez söyledim, rehberlik ve animasyon farklı şeyler; ayırdetmek gerekir.

İlgilenen arkadaşlara sonradan üzülmemeleri için ileteyim.

• Beğen
Tepkiler: murat16

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Ben de bu yüzden kendileriyle tekrar çalışmadım ama şu istihdam sıkıntısı yaşanan zamanda insanlar tur rehberliği yaparken akşamları da sahneye de çıkıp şovlara katılabilir diye düşünüyorum.
Zaten işin bu kısmı zorunlu değil.Eğer sahnede görev almak istenmiyorsa, o zaman akşam otelin müşterileri ile turlar hakkında konuşulabilir, sohbet edilebilir.

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Topluluğumuzdan almanca öğretmenliği okuyan ve iyi dercede ingilizce bilen bir arkadaşımızı yönlendirdim. Tlfn etmiş. Sonucu bilmiyorum.Öğrenince yazarım

Tepki
770
İsim
Çağlar ç
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sercanserhat Hocam lütfen tarihlere dikkat edin. 5 yıl önce sorulan bir soruya cevap verdiniz