Acil Yardım KRON XC 1000

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında ozi yaman tarafından paylaşıldı.

1. ozi yaman

ozi yaman Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba dostlar ben pazar günü kaza geçirdim Heybeliada'da.Ben orta derecede sayılabilecek sıyrıklarla atlattım.Bisikletim hafif atlattı diyebilirim.Sorum şu bisiklet babamın olduğu için bisiklette bir kaç parça hasar var nereden temin edebilirim parçaları.Setlaz sele,kawei boynuz ve shimao vites kolu(sadece sıyrık var değişmese de olur )

İlginizi Çekebilir

carb-up.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
pic4-depo5percent-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Drafting_Graph_1024x1024.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...