Acil satılık parçalar. Maşa + Jant Seti + Disk Fren + Ayakkabı + Sele

Teamxchamp

Üye
Tepki
0
Marzocchi Marathon SL

2003 Model, Marzocchinin en üst model maşası Efsane Marzochhi Marahon SL. Sadece disk için uygundur, V fren bağlantıları 26" jantlar için uygun değildir,sadece disk kullanılabilmektedir!
85-105mm içten ayarlı, çok temiz durumdadır, kesinlikle boşluk, teflon kısmında en küçük çizik vs..yoktur. Ağırlık 1750 Gr civarı.
Ayarlar: Doppio Air, ECC5 Lockout, Sertilk
Doppio Air: Sol bacakta positive hava basıncı ve negatif vaha basıncı. Sağ bacakta Positive hava basıncı, toplam 3 hava haznesi mevcut.
ECC5 Lockout: 5 ayarlı sağdan sola çevirince en yumuşak ta en sert ayarı yakalayabiliyorsunuz, aynı zamanda geri tepmeyide sertliğe göre ayarlar. (2008 Manitou Absolute Platform gibi) 5 inci ayara getirdiğinizde maşa 105 mm den 30 mm ye iner ve yokuşlarda bisikletin önünnün kalkmasını engeller.
Maraton ve Enduro tarz maşadır sağlamlığı ve dayanıklılığı efsanedir. Daha fazla bilgi için: (link)

Fiyat 150 TL dir

(link) (link) (link) (link) (link) (link)

CANNONDALE CODA MASTER HIDROLİK FREN SETİ

CANONDALE PROPHET üzerinde bulunan hidrolik fren seti, çok az kullanılmıştır, freeride/enduro sınıfı fren seti 4 pistonludur ve 20 lik rotorlarla da uyumludur, inanılmaz güçlüdür! Kollar, kablo, yağ ve kaliper 600 gr ağırlığında.
Yanında hidrolik yağ, fazladan hidrolik kablo, kablo bağlantı ıvır zıvırları, kullanma kılavuzu gönderilecektir. Ayrıca resimde çeşitli boyutlarda 6 rotordan seçtiğiniz 3 ü gönderilecek ancak dikkat rotorlar 4 vida bağlantılıdır muhtemelen göbeğinize uymaz rotor almanız gerekecektir.

Fiyat 150 YTL dir
(link) (link) (link) (link)

DIADORA TITANIUM TABAN AYAKKABI

Ayakkabı sıfırdır, 38 numara, titanium tabanlı mtb yarış ayakkabısı.

(link) (link)

Fiyat 60 YTL dir

BONTRAGER RACE JANT SETİ

Ön 800 Gr, Arka 980 Gr (Resimde 1400 görünüyor ama Sram PG990 Ruble ve mandal üzerindedir).
Ön düz dizili 20 tel arka çapraz 24 tel. Arka jant offset, ruble tarafı teller çemberin yan tarafına yakın konumlandırmış, çok sağlam ve esnemez jant setidir. Az ama kalın teller kullanılmış.
2 sezon kullanılmış göbekler sorunsuz, arkada bodynin sıklıması gerekebilir biraz gevşek sanki ama beni kesinlikle rahatsız etmedi fark edilmiyor.
Çemberler vuruksuz ve dümdüz akorta gerek yoktur. Lastikler fiyata dahil değildir!

Fiyat 100 TL

(link) (link) (link) (link) (link)
(link) (link) (link) (link) (link)
(link)

CARBON DESENLİ TITANIUM SELE

200 GR civarında Titanium raylı çok konforlu sele. 4-5 kere binildi, sıfır gibi.
Fiyat 60 YTL dir

(link) (link) (link)

Almak isteyenler 05353470078 numaraya SMS atsın.

Ödemeyi göndermek için:

1.En yakın GARANTİ Bankamatiğe gidilir
2.Giriş tuşuna basılır (kart takmaya gerek yoktur)
3. Hesaba para yatırma tuşuna basılır
4. Şube kodu alanına: 408, Hesap No alanına 6689240 girilir.
5. Alıcı Tel Numarasına: 535 3470078 girilir
6. Açılan deliğe para sokulur
7. Para gönder tuşu basılır.

Scudo

YUNUS TERKİN

Forum Demirbaşı
Tepki
144
ben 41 giyiyorum normalde fakat ayakkabı 38 demiştin ben 40ı spd de giydiğimde çok bol geldi acaba gelirmi?? çokmu küçük olur

karadatemiz

Daimi Üye
Tepki
44
selamlar dostum. fren sisteminizi satmanızın nedeni öğrenebilir miyim. kaç yıl ve hangi şartlarda kullnıldı. ayrıca tek satışınız mevcutmudur. teşekkür ederim.
özelden mesaj atamazsan karadatemiz@hotmail.com