İptal Edildi ACİL ELdiven aranıyor

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Bmx_boy!.. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bmx_boy!..

Bmx_boy!.. Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bana acilen eldiven lazım fiyat olarak 20 ytl bütçem var ikinci el temiz bir şey olursa sevinirim..

2. MertDokur

MertDokur Kıdemli Üye

Seviye:
    parmaksız ise 15 ytl ye sıfır alabilirsin, parmaklı istersen 25 ytlye sıfır alabilirsin. sedonanın eldivenleri... aklında olsun

3. Erhan ÖZETÇİ

Erhan ÖZETÇİ Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende O'neal marka uzun parmak çok güzel bir eldiven var 2 kere falan kullandım sora kullanmak nasip olmadı fiyatı 30 ytl olarak düşünüyorum ilgilernirsen resimlerini yollarım

4. ahmetttt

ahmetttt Forum Demirbaşı

Seviye:
    bende sedonanın uzun parmaklı eldiveni var istersen veririm 15 ytl kargo dahil değil ama rengi siyah grı ilgilenirsen msn kornnn_21@hotmail.com

İlginizi Çekebilir

upload_2017-5-5_22-41-4.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2016-4-29_9-42-54.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.