Acil Dış Lastik Önerisi

Konu, 'Tekerlekler' kısmında OnurErdem tarafından paylaşıldı.

1. OnurErdem

OnurErdem Yeni Üye

Seviye:
    Fiyatı 25tl'yi geçmeyen 2 lastik almam gerekiyor..Elimde 26 Arriv alüminyum jant var.Bunlara takıcağam lastik kaç ölçülerinde olması gerekiyor acaba ince yol lastiği olsun istiyorum. kafamdakiler;
    - Rubena V66 26x1.75
    - Rubena V41 26x1.75
    - CST Traveller 26x1.75

Bu lastiklerin 1.50leri var mı acaba... 1.75 iyi mi yoksa 1.50 daha mı iyi olur..

Bora bunu beğendi.
  2. M.Cilasun Bayülgen

M.Cilasun Bayülgen Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben memleketimizdeki çizgileri yola paralel olarak döşenen mazgallara girmemesi açısından çok ince lastik kullanmıyorum. Hep istesem de tırsıyorum1.35 veya 1.5 gibi ölçülerden.

3. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Eskisi gibi değil artık mazgallar. Yol bisikleti ile düşmüyoruz. 1.50 lastik de girmez, ama bunny yapmaya hazır, gerili yay gibi durmak da bazen insanı rahatsız ediyor :) Benim korkum mazgallardan çok, yolu boylu boyuna kesen çukurlar. ince lastik iyidir candır...

M.Cilasun Bayülgen bunu beğendi.
    OnurErdem

OnurErdem Yeni Üye

Seviye:
    sizin bi öneriniz olabilir mi atilla kardeş.sizin tercihiniz hangi lastikten yana 1.75 veya 1.50 hangisi daha iyi olurr... bu ölçüler lastiğin genişlik incelik değerleri değil mi ?

5. Ufuk Şahin

Ufuk Şahin Üye

Seviye:
    Arkadaşım bende rubena lastik alacağım ama sen lastikleri nereden alacaksın? Banada söylersen yerini çok iyi olur :D

OnurErdem

OnurErdem Yeni Üye

Seviye:
    www.sedabisiklet.com
    www.pedalbisiklet.com bu iki adreste gördüm netten siparişte verebilirm gidip aladabilirm..

Ufuk Şahin bunu beğendi.
  7. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben yol bisikleti kullanıcısıyım, 700X23 kullanıyorum. Şehirde asfaltta kullanırım diyorsan IRC Metro II modeli var 1,75 1,50 1,00 modelleri mevcut işini de görür.

İlginizi Çekebilir

20160630_084931.jpg
Hazirandı..Hepimizin gelmesini dört gözle bekledeğimiz o harika doğanın bize sunduğu bisiklet koşulları uygun hale gelmişti.Hoş kendi adıma mevsim yada iklim nasıl olursa olsun aynakol kadanssız...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...