acil!!! buhafta bisiklet alıyorum önerilerinizi bekliyorum( bütçem 750tl civarı)

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
arkadaşlar merhaba
bu hafta bisiklet alıyorum ve yetirli kadar bilgim yok. ancak netten araştırarak bişeyler öğrendim. kullanma amacım gezi ve tur gruplarına katılmak ( dağ veya yol) bütçem 750 civarı kadar. ayrıca disk fren düşünüyorum. arkadaşım trek al ömür boyu garantili ömürlük kullanırsın diyor ama istediğim özellkte trek pahalı biraz. salcono ıgman modelinide öneriyorlar. siz ne önerirsiniz profesyonel değilim marka ve model önerilerinizi bekliyorum.
ilgiinize şimdiden teşekürler

Scudo

kemal mama

Üye
Tepki
28
Miwok 1053 D war Whistle miwok cok ii bir bisiklet diR Tercih Edilenbir bisiklettir üzerindeki parçalara cgöre cok ii parcalar var tavsiye ederbilirim

(link) o m/whistle-miwok-1053-d.html/

aradaki boşlukları silerek girebilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: mehmet özata

erdem öncel

Daimi Üye
Tepki
149
Bisiklet
Trek
ben de arkadaşın gibi düşünüyorum. biraz daha para biriktirip trek fx serisi al. bisiklet kullanmanın zevkini al :)

• Beğen
Tepkiler: mehmet özata

BF Okuru

Üye
Tepki
2
salcano ng 303 srd modelı hıdrolık frenlı ritchy set var uzerınde ıı bı bısıklet tavsıye ederım

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
@Cavit Ziya

hocam dediğiniz mode benim bütçemi aşıyor :( ama özellikleri gayet iyi. tşkkrler

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
@erdem öncel

mtb düşünüyorum ama yinedede baktım dediğiniz modellere sanırım bütçemi aşıyor:(

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
arkadaşlar sonunda aldım :) trek 4300... bütçemi biraz aştım ama sanırım iyi bi seçim oldu. yorumlarınızı bekliyorum.

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
@Kıvanç Pürtelaş

çok teşekkürler hep beraber kazasız keyifli sürüşler...

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
iyi niyetleriniz için teşekkürler ama bisiklet hakkında hiç yorum yapmadınız :) içime kurt düşürmeyin daaa:):)

erdem öncel

Daimi Üye
Tepki
149
Bisiklet
Trek
@mehmet özata

ben bisikletin kendisi hakkında yorum yapamam. çünkü ben de fx serisi bir bisiklet var :) ama bir gün getirirsen bir test sürüşü yapabilirim ;)

markanın kendisi hakkında yorum yapmaya gerek yok. zaten trek, cannondale, giant vs.. bunlar kaliteli markalar ..

iyi pedallamalar

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
@erdem öncel

anlıyorum sağolun. inşllh beraber turda yer alırsak denersiniz. ..