İptal Edildi Acil Bmx Ariyorum

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında burrockbmx tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. burrockbmx

burrockbmx Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaslar istanbul içi 100 - 150 YTL civari bmx arıyorum markası fazla onemli deil ama kaliteli bisi olursa iyi olur ilqilenenler için msn adresim speak_13@hotmail.com eklesinler ...

2. oznoymk

oznoymk Yeni Üye

bnde war kardeşim 130 ytlye satıyorum salcona evil b boyadan daha yenı cıktı bakımı fln herseyı daha yenı yapıldı kadıköyde oturuyorum

3. memet

memet Yeni Üye

Seviye:
    s.a kardeş bende flat bmx i var biraz masrafı var ama bisiklet gidio 150 istiyorum msnim ekle konusalım sergen_reis@windowslive.com istanbul bahçelievler

4. Hakkı Özen

Hakkı Özen Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ekle konuşalım yardımcı olurum ok.(hkk.34@hotmail.com)(HKK BMX TEAM).200'e sıfır bmx var.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
1-1468594337439-1vrvekqftvdaq-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.