İptal Edildi acil bıanchı aspıd dağ bisikleti ıtaly satılık

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Şerif Şentürk tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Şerif Şentürk

  Şerif Şentürk Bisikletkolik

  Kayıt:
  26 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.145
  Beğeniler:
  786
  Şehir:
  izmir
  Bisiklet:
  Scott
  Seviye:
  bisiklet düzenli bakımları izmirdeki seda bisiklette yapılmaktadır bisikletin üstündeki parçalar komple yenilenmiştir geçen sene degişen parçalar {jantlar,arka değiştirici,zincir,aynakol,lastikler,dişliler.vites koruma aparatı,sele] jantlar:alexrıms26ınch shımano göbeklerle örüldü lastikler:maxxıs tomahawk modeli orta göbekler:shımano aynakol:shımano dişliler shımano arka değiştirici:shımano acera sele:sma bisiklet önden amortisörlü 27 vites metalik mavi eski jantlarınıda yanında vericem başka bir şey alcağım için satıyorum eskişehir izmir ve bursadan elden verilir bisikletten hiçbirr ses gelmemektedir rengi canlıdır hala ufak bir pazarlık payı vardır (piyasadaki aspıdlerle karıştırmayın)

  :in: :in: msn adresim serif_jordan23@hotmail.com numaram 05365564999 fiyat 400 ytlhttp://www.sahibinden.com/acil_bianchi_aspid_dag_bisikleti_italyWQQaXQQ6590185WQQpXQQdisplayitem bisikletin fotoları bu sitedir
   
 2. unlu

  unlu Kıdemli Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2007
  Mesajlar:
  322
  Beğeniler:
  182
  Şehir:
  İzmir
  Seviye:
  fotoğraf koymak şarttır.FORUM KURALI
   
 3. #3
  Şerif Şentürk

  Şerif Şentürk Bisikletkolik

  Kayıt:
  26 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.145
  Beğeniler:
  786
  Şehir:
  izmir
  Bisiklet:
  Scott
  Seviye:
  resim nasıl koyabilirim yardımcı olursan sevinirirm
   
 4. bts.elektronik

  bts.elektronik Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  11 Aralık 2007
  Mesajlar:
  723
  Beğeniler:
  811
  Şehir:
  bursa
  Seviye:
  Foruma fotoğraf, resim vs. ekleme rehberi Vol.I(yönetici Murat CER in anlattığı şekil)

  gerek üyelerimizin gezilerinde çektikleri fotoğrafları gerekse internette karşılaştıkları dosyaları forumda yayımlama istekleri tabiidir..

  Bilgisayarınızdaki Görüntü Dosyasını Forumda Yayımlama:
  bu konuda bildiğim bir kaç görüntü dosyası yükleme ve yayımlama sitesi bulunmasına rağmen en çok kullandığım site olan http://www.imageshack.us/ sitesinden sizlere bahsetmek istiyorum..

  sitenin ana sayfasında upload from: seçeneği mevcut..yani yüklemeyi nereden yapacağınızın seçimi..bu başlıkta bilgisayarınızdaki görüntü dosyalarının paylaşımı anlatıldığından file seçeneğine göre işlem yapacağız..

  file seçeneği işaretlendikten sonra sağda Gözat tıklanır.açılan pencerede yayımlanmasını istediğiniz fotoğraf seçilir ve Aç seçeneği tıklanır. Açılan pencere kapanır, gözat seçeneğinin solundaki kutuya ilgili dosyanın bilgisayarımızdaki adresi otomatik olarak gelir.

  bu işlemin ardından resize image? (yeniden boyutlandır) seçeneğinin solundaki kutu işaretlenir ve forumumuz için en uygunu olan 640*480 seçilir.

  ardından da 4 satır alttaki host it! tıklanır.tıkladığınızda host it! seçeneği uploading... halini alır.bu aşamada ilgili dosyanız siteye (imageshack sitesine) yüklenmektedir.burada dikkat edilecek nokta yüklenecek dosyanın boyutudur ve 1024kilobyte (1mb.)'dan büyük olmamalıdır.1mb.'dan büyük imajlar (görüntü dosyaları) siteye yüklenemiyor.. buna dikkat etmekte fayda var..

  uploading... işlemi tamamlandığında yeni bir sayfa açılır ve bu sayfada yüklediğiniz görüntü dosyası için link seçenekleri verilir..forumda görüntü dosyasını yayımlamak için bir seçenek Thumbnail for forums (1) seçeneğidir..bu ifadenin solunda yer alan linki eksiksiz olarak mesajınıza eklerseniz, dosyanız aşağıdaki gibi forumda yer alacaktır..yapmanız gereken orada verilen linki kopyalayıp, foruma mesaj girerken istediğinz yere yapıştırmaktır..

  ben örnek olarak Niğde Aladağlar Sokullupınarda çektiğim bir fotoğrafı kullanacağım.  Thumbnail for forums (1) seçeneğindeki link kullanıldığında yukarıdaki gibi bir sonuç çıkarken Hotlink for forums (1) seçeneğindeki link kullanıldığında fotoğrafınız forumda 640*480 ebatında görüntülenecektir.yani aşağıdaki gibi..

  yukarıda bahsettiğim şekilde görüntü belgesi yayımlamanın bir avantajı da fotoğraflar arasına da mesaj yazabilme kolaylığıdır..fotoğraf hakkında bilgi vermek ve yazdığınız makalenin yada faaliyet özetinin tam anlamı ile "güzel" olması için bence fotoğraf arasında mesajlar yazılabilmelidir.aksi halde birinci fotoğraf şu, ikinci fotoğraf bu.... şeklinde okuyucuları da zorlayacak bir yazı olacaktır.bu yöntemin bir diğer artısı ise yazdığınız makalede fotoğraf ekleme sayısında sınırlama olmadığından bir bütün halinde yazınızın tek mesajda yer alabilmesidir..

  görüntü dosyasını www.imageshack.us sitesine yüklediğimizde, fotoğrafları başka ortamlarda da paylaşabilme şansınız var.. Direct link to image seçeneği ile verilen linki gerek elektronik postalarda gerekse MSN messenger gibi yazışma programlarında karşı tarafa vererek fotoğraflarınızı görmelerini sağlayabilirsiniz...

  bu yöntemin bence tek dezavantajı fotograflarin siteye (imageshack sitesine) tek tek yüklenmesi..ancak yukarıdaki artıları gözönünde bulundurduğumuzda o da sorun değil.hele ki ADSL veya kablonet bağlantısı kullanıyorsanız...(uyarı için Önder'e teşekkürler)

  önder'den bir uyarı daha imageshack sitesine yüklediğiniz fotoların ebatları büyük ise (2048*1536 gibi) imageshack sitesi bunları resize (yeniden ebatlandırma) yapamayabiliyor.bunun kontrolü için fotoğrafı yükledikten sonra linklerin verildiği sayfada fotoğrafınızın bir önizlemesi (thumbnail) ve altında yüklenmiş ebatları yazıyor..eğer ebatlar istediğiniz gibi resize edilmiş ise sorun yok..eğer resize başarısız olmuşsa fotoğrafınızı kendiniz fotoğraf işleme programı ile yeniden boyutlandırıp yükleyin,ki bu konuda Tuğrul abinin açtığı bir konu vardı.teşekkürler önder..teşekkürler tuğrul abi..

  __________________
   

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-5-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2017-1-21_18-11-38.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
1.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.