Acil B rh(-) kan aranıyor

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Recep Volkan ÇETİNCEVİZ tarafından paylaşıldı.

1. Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:

İstanbul Göztepe Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
    İrtibat için 0542 813 93 35

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Selam arkadaşlar konuyu okulda açmak zorunda kaldım acele oldu arkadaşın annesi balkondan düştüğü için yoğunbakımdadır acil b rh - kan aranıyor ben bu gün kan vermeye gittim fakat hastanede kan ünitesi için o doldurulan ünitemiydi ismi unuttum yokmuş bu gün akşam üzeri gelecek diyolardı çarşamba perşembe günüde eğer kan vermek isterseniz yazdığım numaradan kişiye ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bike.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
andy-schleck-tour-de-france-2011.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-10-3_16-59-34.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...