İptal Edildi acil alınık sele borusu parcası!!!!!

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
merhaba arkadaslar elinde amoeba sele borusunun arasındaki parca olan varsa yardımcı olabilirmi.cok acil ihtiyacım var.resimde görülen kısıma giren parca...

şimdiden tesekkürler...

Scudo

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
çok basit bi şekilde herhangi bi tesviyeci veya metal işleyebilen kişi bu parçayı sana hazırlayabilir.kimsenin elinde yoktur o parça(ben öle düşünüyorum).malesef..

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
parçayı aleminyumdan yaptıra bilirmiyim aceba.yoksa aleminyum olması sart degil mi?

Tepki
11
Mersinliymişsin... :))

Alüminyumdan da yapılır, çelikten de yapılır ve daha ucuz olur. Ve de işletmek kesinlikle yeni bir sele borusundan daha pahalı olacaktır! Bence yeni bir sele borusu alman daha mantıklı. Ama bisikletçileri bi gez belki çıkma, hurda falan bulursun işini görür...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
20 liralık sele borusu için 10 liraya parça yaptırmak pekte mantıklı değil

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
haklısınız...
zaten kendim için istemiyorum ben 2008 vitra aldım.Ama sattıgım kadronun üzerinde verdigim sele borusunun o parcası kayıp.ilginize tesekkür ederim.halledicez artık.hoşçaklın...

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Merhabalar arkadaşım aradığın parça şayet fotolardaki parça ise sana yollayabilirim,bende de fazlalık zaten.
(link)
(link)

Feyyaz Alaçam

Forum Demirbaşı
Tepki
620
mc pherson. malesef aradıgım parca o degil.yardım severliginiz için size cok tesekkür ederim...