İptal Edildi ACİL alınık kaliper monte etmek için 2 cıvata ve 6 vida

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında Sahinoz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sahinoz

Sahinoz Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Sahinoz
    Seviye:
    Olan var mıdır? Nereden alabilirim bugün lazım.

2. bachibouzouk

bachibouzouk Kıdemli Üye

Seviye:
    uygun alyan kafalı civataları bauhaus da bulabilirsin, 6 vida dediğin rotor vidalarıysa yukarıda reklamı olan dükkanlardan büyük ihtimalle bedavaya yada cok ufak bir ücret karşılığında temin edebilirsin , eğer bulamazsan hafta içi bir ara ücretsiz gonderebilirim (sadece kargo parasına), ama kargoya ödeyeceğin ücret büyük ihtimalle bauhaus a git gel yol parasından çok tutar.

Sahinoz

Sahinoz Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Sahinoz
    Seviye:
    Saolasın öneri için, cıvataları buldum, rotorlar için 6 vida bulamadım bisikletçilerde. Dediğin gibi bi bauhaus yapsam bulur muyum bilmiyorum ama bakarım..

4. bachibouzouk

bachibouzouk Kıdemli Üye

Seviye:
    bir şey değil bauhaus u alyan civata için önermiştim, rotor vidası için elinde varsa bir örnek ile git olmazsa haber verirsin, elimde 6 tane boşta olan var gönderirim.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-50-58.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2016-4-29_8-49-0.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.