açık bisiklet pazarı.........

mustafa susam

Daimi Üye
Tepki
76
Bisiklet
Motobecane
arkadaşlar ikinci el oto pazarları gibi ikinci el ,sıfır bisiklet pazarı olsa aynı oto pazarındaki gibi elinde bisiklet, bisiklet parçası olanlar oraya getirip satış yapsa bisikletleriyle küçük şov yapanlar bi yerde, bisikletini parlatanlar bi yerde, parça takanlar bi yerde, fikir alışverişleri,yardımlar,canlı şekilde demlenen çaylar,elibiseler,mp3 çalarlar,ayakkabılar,v.s bi sürü kafadarın pazarı bence süper olurdu facebook tan falan örgütlenip yapamazmıyız gerçek olmazmı acaba?

• Beğen
Tepkiler: İslam Gölge
Scudo

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Olsa bile kaç kişi katılabilir ki?Organizasyon İstanbul'da olur.Adam Kars'tadır gelemez.

mustafa susam

Daimi Üye
Tepki
76
Bisiklet
Motobecane
istanbulda demeyi unutmuşum istanbuldaki bisikletçiler olarak 200 kişi gelse yine yeter.

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
Bence süper fikir, sonuna kadar destekliyorum. Düşünsenize, sadece forumdan / faceden 200 kişi olsa yoldan geçerken topluluğu görüpte gelen bir o kadar kişi daha olur. Sadece alışverişimizi yapmakla kalmaz kimbilir bilmediğimiz ne kadar faydalı bilgiler öğreniriz, bisikletten uzak insanlara da faydalı olur, bisiklete binmelerine vesile olabiliriz.

A.Taha TERCAN

Aktif Üye
Tepki
102
Bence mükemmel bir fikir. "Canlı Forum" çok güzel olur. Olursa katılırım. Elimden bir yardım gelirse de sonuna kadar :)...

• Beğen
Tepkiler: mustafa susam

Abdülhamit Topçu

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Abdülhamit TOPÇU
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konyada bisiklet üzerine böyle bir pazar var. Ama sadece bisiklet gördüm ben. Ekipman görmedim hiç

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
güzel fikir ama bi kaç düzenleme yapmak lazım

nofear_016

Üye
Tepki
10
bursa'dada böyle bir pazar mevcut gitmek isteyenler için yer belirteyim davuddede tren istasyonunun aşağısında kuş pazarının altında kime sorsanız gösterir sabah 7/8 gibi gittiğiniz taktirde daha fazla ürün bulabilirsiniz bisikletten baska hersey mevcut ev esyası olarak iyi günler.