Satıldı ACER 5740G İntel Core i3FİYAT DÜŞTÜ ACİL SATILIK 750TL

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Kenan Kaşoğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kenan Kaşoğlu

Kenan Kaşoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    ACİL SATILIK ACER 5740G İntel Core i3 3 gb mem. 320 gb hdd Ati hd 5470 512mb (paylaşımsız)
    Ürün 10 aylık olup hiçbir sorunu yoktur, İstanbul / Gaziosmanpaşa ELEKTRO WORLD den alınmıştır. Resimdede görüldüğü gibi sadece touchpadde kullanımdan dolayı renk aşınması vardır. Şarj süresi dolu batarya 2 saat 30 dakika gitmektedir. Takas vardır ancak Mac book pro 13.3 yeni nesil ile düşünüyorum üstüne ücret verilebilir. Ürünün yanında microsoft marka mouse creative marka kulaklık hediyedir.
    YURT DIŞINA ÇIKACAĞIM İÇİN ACİL SATLIKTIR..
    FİYAT DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR... PAZARLIK YOK.
    750 TL,

Resimler için; http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-320-gb-hdd-ati-hd-5470-512mb-56543989/detay/

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-20_14-33-11.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
8bar-adidas-cycling-skinsuit-0102-Bearbeitet_s.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
20171105_191937.jpg
İyi akşamlar yaklaşık bir 10 gün önce decahtlondan tacx blue motion pro trainer aldım.Traineri bir kaç kez kullandım ancak yol lastiğini yemesin diye schwalbe insider trainer lastiği aldım ve...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.