acemiye bisiklet seçimi

Tepki
0
merhaba arkadaşlar. şehir içinde kullanmak için bisiklet almayı düşünüyorum. aklımda salcano bodrum veya sole var. fiyatları uygun 250 300 civarı. hangisini tercih edeyim. bu bisikletler dışında önerebileceğiniz bisikletler var mı?

Scudo

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
BU bısıkletler dışında önerebileceğim bütçe sınırlamasında geotech energy var.Sanırsam bu bütçeyi zorlamadan birşey almak istiyorsun.Bunlar içinde en azından teknik servisi ve garantısı kalıtelı olan Geotech'i tavsıye ederım.
Ve maksimum 300 lira verebilirsen piyasadakı esnaflardan satın alabılecegın bısıkletler işini görür.

Tepki
0
daha çok çamurluğu olan bir model düşünüyorum. bütçem sınırlı olduğu için pek seçenek yok galiba. forumda ki arkadaşlar daha profesyonel. sanırım hangisini alsam da farketmez. yarımlarınız için teşekkürler.

Tepki
0
ben uzun bir aradan sonra bisiklete döndüm şimdi. yeni bir bisiklet almak istiyorum sedona 711 uygun mudur? (650 TL taksitli fiyatı) Bu fiyata daha iyi özelliklerde başka marka ve yer ( izmir bisiklet merkezi) tavsiyeniz var mı? Yada az kullanılmış satmak isteyen var mı? Bekliyorum...

Tepki
14
bence 2.elleri bi incele derim yada bütçeni biraz daha artıt o fiyata iyi bir bisiklet zor bulursun