Accell Bisiklete Tebrikler (!)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
Carraro 419 Grunge
668 TL satış fiyatı olan bir bisiklete, içinden demir parçaları çıkan pabuçları layık görmesinden dolayı dolayı accell bisikleti canı gönülden kutluyorum.

(link)
(link)
(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
Gecmiş olsun
gidin değiştirin bence Hocam , mutlaka değiştirirler ... Eğer birşey yapmazlarla o zaman sövebilirsin

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Eskıden benımde aynı şey başıma gelmişti jantlarınız diskmı v frenmı acaba ?

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Ersin Erbeden

O model papuçlarda o ufak metal parçalarının gözükmesi normal janta zarar vermezler merak etmeyin. ana maddesinin yapısıyla ilgili sıkıntı yok kısacası.Bu bilgiyi Accell bisikleti savunduğumdan değil doğru bilgiyi vermek maksatlı yazdım yoksa babamın oğlu değiller.Ayrıca telefon ederseniz muhtemelen yardımcı olacaklardır.668 lira verdiğiniz ücret de papuç fiyatı değil komple bisikletin fiyatıdır.Kullanmış olduğunuz fren sistemi shimanonun en alt seviyesidir.çifti 100 lira olan fren papuçları var.yani 4 papuç 200 lira ediyor sizin bisikletinizin üçte bir fiyatı oluyor.Fiyat performans durumlarına dikkat etmek lazım firmaları karalamadan önce.

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
@ferhat köse

.Birşey olmaz demir parçalarından öylemi :) demir demire sürtünce ne olur acaba ?Jantım niye çizik acaba ? :) Olay papuç değil aldım baradine taktım.Amaç bir pabuç için firma karalamak değil zaten ufak bir şikayet.Olay şu parçayı takmalarının ayıp olduğu 100 liralık bisiklet değil.Ayrıca frenler shimano değil uyduruk Cstar.

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
Pabuclarinizda sorun yok, iciniz rahat olsun.. Siz fren yaptikca jantin fren yuzeyinden toplanan ve yapisan parcaciklardir, o demir parcasi dedikleriniz.
Fren yuzeyinde cizikler olmasi da normal bir durumdur, uzerinde durmayin.
Konuya yabanci biri olarak boyle dusunup yorum yapmaniz normal, uzulmeyin:)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Ersin Erbeden

Ersin bey Bora yazmış ama bende ekleyeyim jantınız o parçalar yüzünden çizilmedi sizin çizik zannettikleriniz normal sürtünme izleri emin olun jantın fren yüzeyinde çizik olursa bir şekilde size ıslık çalarak bilgi verecektir.Boranın söylediği gibi sıkışan toz parçaları metalimsi bir görüntü sergiler.Bugün o tip hangi fren papucuna baksanız benzer görüntüyü alacaksınız.Şikayet edecekseniz bence fren neden shımano değil diye edin derim o modelde shımano donanım kullanılıyordu geçen senelere kadar bu sene değiştirdilerse ayıp etmişler.Son not olarak da papuçlarınızın erime şekline bakacak olursak fren ayarınızda da sıkıntı var bir çift papucunuz yüzeye tam basmamış yüksekte kalmış.

• Beğen
Tepkiler: CandanC
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.