A101 - 21 TL'ye Uyku Tulumu

Gürkan Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
195
Daha önce (link) a101 de çadır geldiğiniz yazmış görmüş ancak almamıştım. Şimdi de haftaya perşembe 21 liraya uyku tulumu geliyor. Kış aylarında ve çok soğuk havalar haricinde yaz aylarında kullanabilmek için daha önce a101 veya muadili bimden bu çadırı kullanış olan varşa deneyimlerini paylaşırsa memnun olurum.

Scudo

mustafa.d

Aktif Üye
Tepki
15
Bisiklet
b'Twin
çadır alcaksan benim tavsiyem mumya tipidir bunlar normal battaniye gibi ayrıca fazla ısıtmaz seni bolbol üşürsün kış aylarındada kullanılcağını pek zannetmem bide uyku tulumunda hiç yattın mı bilmemde olabildiğince tulum ile cildinin olabildiğince temas etmesi gerekir bu şekilde daha çabuk ısınır uyku tulumun

Tepki
7
Decatlon'daki QUECHUA marka için tulum için 20 derece denmiş. A101 in ürününde 0 dereceye kadar demiş. Aradaki fark nedir?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Derecesine güvenilmez, bir benzeri var bende. Epey hafif bir şey, sadece yazın kullanılabilir. Ben pahalı değil diye almıştım, yaz için alınabilir.

Ama 0 derece yazısına güvenilmez, çünkü -15 derece uyku tulumum da var ve 200 lira gibi bir para vermiştim, kaliteli ürünler ucuz değil.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
bu ürünlere güvenmemek lazım... şahsen almazdım.... evdeki battaniye daha sağlıklı olur kanımca... cebimden de ekstra para çıkmaz...

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Bununla anca yaz akşamı içine sokulup yıldızlar seyredilir evin terasında.Sehir dışında yapacağınız bir kampta ise afedersiniz totonuz donar.

Gürkan Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
195
O zaman ancak hamak alınabilir anladığım kadarıyla. Neyse daha sonra decathlon dan almaya karar verdim.

Bununla anca yaz akşamı içine sokulup yıldızlar seyredilir evin terasında.

Teraslı bir ev bulmak gerek önce ;)

Aldora Road Team

Daimi Üye
Tepki
141
İsim
Üzeyir Sağlık
Bisiklet
Carraro
Ben yalova/Erikli dağında 3 günlük kampta kullandım çok güzel bir şey.

• Beğen
Tepkiler: Afyon35
Tepki
0
Bisiklet
Amoeba
arkadaşın daha önce bahsettiği 20 C derecelik tulum;
bunu öneriyor musunuz, alınabilir mi?

(link)

F.Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
401
Bisiklet
Salcano
@omerfaruk.k

Sakın alma. Bende kırmızısından var ucuz diye kandık aldık ama çok berbat. Yanda fermuarı olmadığı için tepesinden giriyorsun içine çıkmak istediğin zaman tekrar tepesinden kendini çıkartıyorsun acil bir şey olsa içinde solucan gibi kıvranırsın. Naylonumsu bir yapısı var sıcak tutmaktan çok yakıyor. Gece azcık serin olsun üşüyorsun.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yaz kampları için bence güzel tabi cadırın içinde buna gireceksen.

Aldora Road Team

Daimi Üye
Tepki
141
İsim
Üzeyir Sağlık
Bisiklet
Carraro
@Gürkan Ç.

Bimden aldım ama desen marka v.s hepsi aynı isterseniz ayrıntılı bir fotoğraf yükleyebilirim çekip?

Tepki
0
Bisiklet
Amoeba
Anladım saolun, o zaman A101'dekine kaldık, inşallah kalmıştır :D

@F.Yıldırım

Gürkan Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
195
@Uzeyir Sağlık

Gerek kalmadı ürün tükendi :) , ama ileriki günlerde tekrar satışia düşebilir belli olmaz.

Fatih Toraman

Forum Demirbaşı
Tepki
744
İsim
Fatih
Bisiklet
Amoeba
Benzer uyku tulumundan geçen yıl Bim den almıştım. Bu turda; (link) kullandım. Sabah saat 5'te hava sıcaklığı 6 derece idi. Kıyafet ile uyumuştum. Fakat hiç üşümedim. 20 tl lik bir tulumdan hiç beklemediğim performans aldım. Tavsiye ediyorum. Tekrar gelirse fırsatı kaçırmayın bence...