A.S.U.S. Pedal Grubu™

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
A.S.U.S. Pedal Grubu Pazar Antrenmanı

Tarih: 30.10.2011
Buluşma Yeri: Kadıköy de Eminönü İskelesi
Buluşma Saati: 10:30
Hareket Saati: 10:30
Güzergah: Kadıköy-Pendik Sahil Yolu
Mesafe: Ortalama 50km

Not: Duruma göre mola verilebilir veya verilmeyebilir.
Not2: Yağış yok, sıcaklık 10-15 derece arası
Not3: Rota eğer Gebze'ye kadar üzatılacaksa , D-100 karayoluna girilmesi gerekmektedir. Ayrıca Gebze git gel yaklaşık 90km'dir.

Katılım Listesi
1.Aziz Özkan
2.Okan Kendirci
3.Engin Yıldız
4.Faruk Karataş
5.Ömer
6. Selim Siliğ
7. ..

( 11 konuştuk diye 10:20 vapuruna bineriz diye düşündük biz bu yakadan kanka haberin olsun. Telsizleri almıyoruz, durumları belli değil epeydir kullanmadığımız için :) )

NOT: Kasksız katılım sağlanmayacak, bilgilerinize sunarız.

Scudo
Tepki
7
Oncelikle Selimcim çok geçmiş olsun yeni öğreniyorum rahatsızlık geçirdiğini. Geçtiğimiz 2hafta çok ilgilenemedim bisiklet turlarıyla. staj sistemi değiştiğinden sınav dönemimiz erken başladı. Tabi bu bahane değil forumla ilgilenmemek için ama ne yalan söylim foruma girip bişeyler yazıp okumak ben de alışkanlık olmadı. Ama bundan sonra daha öok dikkat edicem hepinizden özür dilerim özellikle de birşeyler ortaya çıkarmak için uğraşan Selimle ve Azizden. Turlara katılmak için elimden geleni yapıcam bundan sonra görüşmek üzere arkadaşlar.

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
Pazar Turuna ait fotoğraflarımız..

http://i1232.photobucket.com/albums/ff376/asuspedalgrubu/1.jpg

http://i1232.photobucket.com/albums/ff376/asuspedalgrubu/11.jpg

http://i1232.photobucket.com/albums/ff376/asuspedalgrubu/111.jpg

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
Herkese merhaba,

Çok emek verip, çok büyük adımlar atıp da bir çok kitleye ulaştığımızı düşünüyorum bir çok organizasyon ve dahasında öncü olsam dahi A.S.U.S. Pedal Grubu adına.

Bisiklet, bisiklete binmek, bisikleti sevdirmek, bisiklet için elinden geleni yapmak... Bunların hepsi hoş da, nelere rağmen, nelere karşı göğüs gerip de ayakta durabilmek ve mücadele etmek sana karşıt olan onca şeyle...

"Ben Selimcan Siliğ, bu tarihten sonra bisiklete dönmeyeceğimi söyleyerek grup önderliğinden, takım arka kaptanlığından ve gruptan tamamen çekiliyorum. Tabi ki bensiz de tur düzenleyebilir, grup faaliyetlerini devam ettirebilirsiniz. Dediğim gibi yine devam edecek olan varsa web tarafında da destek olabilirim. Şunu da belirteyim ki (link) websitesi güncellenmeyecek olsa dahi hiçbir şekilde yayından kalkmayacak. Lakin ben sanmıyorum ki kurucu üyelerimiz dahil olaraktan bu grubu bu şekilde devam ettirsin. Yine de üzerimde hakkı olan varsa helal etsin. Gururlu ya da kibirli değilim, iyi niyetimi grup değil camiada tanışık olduğumuz herkes bilir ki benden yana grupla ilgili herkesin üzerinde bir hak vardır, ve kişi ayırtetmeksizin helal olsun!"

Neyin ne olduğunu, sebeplerini vs. bilen biliyor, bilmeyenlerin de zaten bilmesine gerek yok.

Tüm camiaya olan sevgim ve saygımla hoşçakalın.

Selimcan Siliğ

metin bayer

Forum Demirbaşı
Tepki
87
Selamlar a.s.u.s pedal gurubu turlarınız ne zaman başlayacak belli bir tarih ar mı acaba?