A.S.U.S. Pedal Grubu™ - Sirkeci' den Pendik' e Sahil Turu ( 26 Haziran PAZAR )

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
@Mehmet Ergene

He onları diyorsun sen, ama nerden bulabilirsin bilmiyorum.

O gün Dernek Başkanı' ndan almıştık onları biz..

Scudo

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
@Kudret Kurtcebe

karşılaşırız büyük ihtimal Kudret abi, tek yol görürüz illa birbirimizi. göremezsek de başka bir zamana diyelim :) sana da kolay gelsin yarın ki antrenman. hem yagmur hem rampa..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Aziz Özkan

aziz teşekkürler 3 temmuz şile var ağır olacak hazırlanmaz isem o gün serilirim yere ...başarılar size ben yüksek tempo basacağım ama silik teker ile kilo 65 daha öncede yaptım yerler ıslak iken bu teker kaydırmadı aklında olsun aziz zenith maxxis 26 ----112 ytl sen yol kullanıyorsan kaydırma riski olmayan teker varmı onu bilmiyorum ama mtb ye göre var ama kiloda önemli aziz...

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
ya bu arada gidip hemen geri mi döneceğiz yoksa bi kahvaltı molası falan mı verilecek?
dönüşten sonra ne yapılacak var mı bi plan?

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
@Kudret Kurtcebe

aman Kudret abi sen hepimizden iyi gidiyorsun. bizim ihtiyacımız var antrenmana :) lastikler önemli tabi yagmurda. Schwalbe Ultremo ZX aldım ben, kargoda şimdi gelir yakında

@Mehmet Ergene

parkur ortalama gidiş dönüş toplam 50 55km civarı, tamamen düz ve pürüzsüz asfalt. oldukça kolay bir tur olacak. o nedenle mola düşünmüyorum ben.

ama bir yemek molası verecegiz. böylece hem muhabbet etme imkanı hemde tanışma imkanımız olacak. dönüşte de katılımcıların yorgunluk durumuna göre 1 mola verebiliriz veya vermeyebiliriz.

edit: hava durumunu kontrol ettim. 08:00'dan sonra yağmurun duracagı ve akşama kadar da yagmayacagı söylenmiş. sıcaklık 23 derece civarı olacak. umarım tahmin dogru cıkar ;)

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
Arkadaşlar yarın Eminönü'nden 09:10 Kadıköy vapuruna binilecektir. Emiönü-Kadıköy İskelesi'nden Pendik'e 09:30 da hareket edilecektir. Geç kalmayın

Yarın için yağmur ihtimali vardır. Yanınıza yagmurluk vs. alarak gelmeniz tavsiyemizdir. Turun hava durumu nedeniyle iptali söz konusu değildir.

-----------------------------------

KATILIM LİSTESİ

*Katılacak arkadaşlar katılacakları yerleri de Kadıköy veya Sirkeci olarak belirtirlerse sevinirim.

*Kask kullanılması ZORUNLUDUR.

1. Selim Siliğ - Sirkeci
2. Fatih Aslan - Sirkeci
3. Aziz Özkan - Kadıköy
4. Engin Yıldız - Sirkeci
5. Adem Sönmez - Sirkeci
6. Yüksel Eren - Kadıköy
7. Mehmet Ergene - Kadıköy
8. Tanju Erdoğan - Sirkeci
9. Cansu Cansoy - ?
10. Murat Atılgan - Sirkeci
11.

Tepki
7
Hava şartlarında çok büyük olumsuzluk yaşanmazsa yarın görüsmek üzere arkadaşlar. Selimcim formamıda unutmazsan sevinirim :D Kartal ya da Pendikte kahvaltı yapabiliriz. Görüşmek üzere.

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
Arkadaşlar yarın Eminönü'nden 09:10 Kadıköy vapuruna binilecektir. Emiönü-Kadıköy İskelesi'nden Pendik'e 09:30 da hareket edilecektir. Geç kalmayın

Yarın için yağmur ihtimali vardır. Yanınıza yagmurluk vs. alarak gelmeniz tavsiyemizdir. Turun hava durumu nedeniyle iptali söz konusu değildir.

-----------------------------------

KATILIM LİSTESİ

*Katılacak arkadaşlar katılacakları yerleri de Kadıköy veya Sirkeci olarak belirtirlerse sevinirim.

*Kask kullanılması ZORUNLUDUR.

1. Selim Siliğ - Sirkeci
2. Fatih Aslan - Sirkeci
3. Aziz Özkan - Kadıköy
4. Engin Yıldız - Sirkeci
5. Adem Sönmez - Sirkeci
6. Yüksel Eren - Kadıköy
7. Mehmet Ergene - Kadıköy
8. Tanju Erdoğan - Sirkeci
9. Cansu Cansoy - ?
10. Murat Atılgan - Sirkeci
11.

@Yüksel EREN

yat hadi geç kalma yarın :D saat 09:30 oldu mu 1 dakika beklemem :D

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
Tüm arkadaşlara günaydınlar!

Sultanahmet taraflarında sessizlik var, akşamki yağmurdan eser yok; sadece hafif bir serinlik var..

Uyuyanlar da olabilir evinden çıkmış olanlar da.. O yüzen genel bir bildiri yapmıyorum..

Allah' ın izni ile yağmur da olsa rüzgâr da olsa bu turu tamamlayacağız bir öncekinde olduğu gibi.

Herkese selamlar, görüşmek üzere.

Ƥinokyo

Forum Demirbaşı
Tepki
596
İsim
Önder
Bisiklet
Trek
Hava mükemmel keşke bende olabilseydim kazasız belasız bir tur dileğiyle iyi eğlenceler

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
Suanda vapurdayız Kadıköy den Sirkeci ye dönüyoruz. Harika bir havayla turu zenginlestirdik. Ve müthiş bir organizasyona konuk olduk Pendik Belediyesi aracılığıyla. Herkese katılım icin teşekkür ederim. Bize renk verdiniz..

Fotoğraflar ve anlatım eve akşama hazır olur sanırım..

• Beğen
Tepkiler: sinan aksu

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
Tur bazen güneşli bazen kapalı bazen ufak yagmur damlalarıyla oldukça renkli geçti. sağlam geyik yaptık. Katılımcıların hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. hep beraber mükemmel bir gün geçirdik. Bundan sonraki turlarımızda sizleri yeniden aramızda görmek isteriz. Daimi dostluklarımızın kurulması dileğiyle..

ve son olarak ; ayrılırken vedalaşamadık. çünkü aniden yol ayrımından dönmem gerekiyordu sizden geride kalmıştım. onun için de kusura bakmayın ;)

görüşmek üzere..

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
Show Haber de oradaydı ama çekim yaptı mı yarış sırasında bilmiyorum.. Haberleri kaçırmayın bakalım var mı bir şeyler:)

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
Fotoğrafları bugün mü ya0psam yaa?

Belediye ve İran' lı dostlardan da fotoğrafları aldıktan sonra eklesek daha iyi deil mi?

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
@Mehmet Ergene

En azından Belediye önemli8 de onlardan henüz ses yok yarın aramak lazım..

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
diğerlerini beklemeye gerek yok selim, sen resimleri koy nasıl bir tur olmuş bakalım.:in:
bu sene yolum zeytinburnu/istanbul'a düşerse bisikletimle gelir beraberce turlarız inşallah...