__ kron rocket yol bisikleti __

ömer başkıran

Aktif Üye
Tepki
152
Bir kaç ay önce aldığım son derece memmun kaldığım fakat ne kadar memnun kalsamda yol bisikletinin sürüş stilime uymadığını anladığım için satılıktır. Takas düşünmüyorum, lütfen takas tekliflerinde bulunmayınız mtb bisikletim var. Bisikletin kadrosu 54 cm olsada üst boru 56 cm dir . Gidon boğazıda 13 cm dir . boyum 1.82 ben rahat kullandım. Parça listesi ve fotoğraflar

Kadro------------Alüminyum 54 cm (üst boru 56cm)
Maşa------------ Carbon Maşa
Sele------------- Velo
Sele Borusu------ Guizza Carbon
Fren vites kolları--Sol kol ultegra (eski mode)
--Sağ kol tiagra 9 speed
Jant seti----------Shimano Rs 30 ön 16 arka 20 tel kırmızı tel başları
Lastikler----------Continental Ultra race
Fren Bacakları-----Ön arka 105
Ön Arka attırıcılar--Tiagra
Aynakol-----------Sora 34 -50
Ruble-------------Sram 12-25
pedallar----------- M520 spd pedal

(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)(link)
(link)(link)(link)(link)

Bisiklette kullanımdan dolayı çizikler bulunmaktadır, gidon sargısı değişmesi gerekiyor yıpranmış , bisikletin yürüründe hiç bir sıkıntısı yok , bahsettiğim gidon sargısı sol değiştirici ve aynakolda çizikler vardır bunları baştan belirteyim. Bisiklet istanbulda dır ve görüp binip almanız tercihimdir.. Şehir dışı için kargo alıcınındır ve bir yakının bisikleti görmesi tercihimdir.

Bisikletin fiyatı 1000 tl dir , elbetteki pazarlık sünnettir

Scudo

ömer başkıran

Aktif Üye
Tepki
152
Bisiklete ilave bilgi olarak pedallarla 9.1 kg geliyor.. Ciddi düşünenlere gereken kolaylığı sağlayacağım, ilave bilgi olarak da bisikleti jant seti, kadro maşa ve aynakol ön arka attırıcı fren baakları ruble zincir olarakda 3 parça olarakda satabilirim. bunun için 3 parçanında alıcısı olmalıdır.

AHMET67

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet
Amoeba
bu bisikleti bir yerden hatırlıyor gibiyim kocaelinden laptopla yada mtb ile takaslıkdı aynı bisikletmi? bu kadar yesadüf olamaz onun da sol kolu ultegraydı

ömer başkıran

Aktif Üye
Tepki
152
Bisikleti üç grup halinde parçalamayı düşünüyorum.
1. grup :Kadro + Karbon maşa + karbon sele borusu, sele , gidon gidon boğazı = 450tl
2. grup : Shimano rs 30 jant seti ön 16 arka 20 telli . lastikler dahil 220 tl
3 grup : Sağ sol fren vites kolları +Tiagra ön arka attırıcı + sram ruble sora aynakol+ zincir+105 fren bacakları 260

Kargo alıcınındır ,

ömer başkıran

Aktif Üye
Tepki
152
750 liradan günceldir.. istanbul elden alacaklara ayrıca güzellik yapılacaktır... fazlalık yatıyor. evde.