1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

Bulundu 9'lu Sistem Aynakol, Ruble, Arka Aktarıcı, Vites Kolları

Konu, Aranıyor Arşivi kategorisinde Halil EROĞLU tarafından 9 Aralık 2013 tarihinde paylaşıldı.

1. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Sanat'ın babası...

Bisiklet:
    Salcano
    Sponsorlu Merhaba arkadaşlar. Elimde olan bazı parçalar var. Bunları değerlendirip yeni edineceğim 2. el parçalar ile birleştirerek bisikletimdeki eski donanımları emekliye ayırmak istiyorum. Bu hususta sorunsuz ve gönül rahatlığıyla kullanılabilir diye düşündüğünüz parçalar varsa tekliflerinizi bekliyorum. 4 parça eksiktir. Başlığı okumadan alâkasız parçalar önermezseniz sevinirim. İyi forumlar...
    Parçalar MTB olacak. Konuyu mtb kısmına açmıştım belirtmeye görek görmedim; fakat aranıyor başlığı olduğu için doğal olarak oraya taşınmış. Bu sebeple bana farklı bisiklet parçaları öneriliyor. Buna dikkat edelim...

2. Deniz Caz

Deniz Caz Daimi Üye

Bisiklet:
    Salcano
  3. Ömer KARAN

Ömer KARAN Forum Bağımlısı

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    iyi alışverişler. Arkadaşımda deore aynakol var satılık. sahibinden.com da ilanı var. linkini paylaşacağım. aynakol temiz durumda birkaç kez arazi gördü genelde şehir içi asfalt yolda kullanılan bir bisikletten söküldü. arkadaşta detaylı bilgi verecektir zaten. her türlü hususta benimle yada arkadaşla irtibata geçebilirsiniz.

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız.

Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Sanat'ın babası...

Bisiklet:
    Salcano
    Arama günceldir...

5. ömür keskiner Daimi Üye

ust seviye dusunurseniz xtr aynakol ve ruble var. .