98 Model Bianchi RCX 372'm...

SEFA YALÇIN

Aktif Üye
Tepki
30
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
Arkadaşlar bisikleti alalı daha 1 hafta olmadı.Çok hoşuma gitti aldıktan sonra biraz temizledim 1 çifte lastik aldım yeni bisikletlere taş çıkarır.Orjinal bianchidir(italyan) yeni bianchilerle alakası bile yok 98 model benden 3 yaş küçük :D.Üstünde tours france 98 bianchi shampion falan yazıyo 98 yılı fransa turunda şampiyon olmuş heralde bu model tam anlamadım. Lütfen beğendiyseniz maşallah diyinde nazar deymesin he bu arada bütün vites grupları shımano acera aldıktan sonra incelerken gördüm sele borusu zoom ön maşa suntour yani üstündeki parçaların yeni bisikletlerdeki parçalardan aşşağı kalır yanı yok.Neyse çok uzattım maşallah dersiniz artık bi zahmet.

Scudo

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Çok ilginç ve güzel bir bisiklet maşallah. Zamanında iyi bir fiyat etiketine sahip olmalı.

• Beğen
Tepkiler: SEFA YALÇIN

Mesut C.

Forum Demirbaşı
Tepki
179
Bisiklet
Merida
MAŞALLAH. Göze çok hoş gözüküyor. Tekerlektlerde güzelmiş hani.:eek:

• Beğen

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
on numara bir bisiklet güle güle kullanın :)

• Beğen

SEFA YALÇIN

Aktif Üye
Tepki
30
Çok aradım ve sonunda kavuştum aslında kafamda böyle bi bisiklet yoktu ama arkadaşta geronisi olunca((link)) forumda aranıp bulunamayınca((link)) daha çok dikkatimi çekti.Bu arada dış lastiklerim levorin ben lastikten anlamam ama taktırdığım yer çok iyi erimez falan dedi. Herkese çok çok teşekkürler.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
çok güzel bisiklet ama orjinal olup olmadığından şüpheliyim ama sonuçta pek bi önemi yok bence yol bisikleti olmadıkça kadrolar salcano-kron-sedona-bianchi aynı gibi.
bi başlıkta okumuştum bianchi 1992 de türkiye de üretim yapmaya başlamış daha doğrusu accel bisiklet.yani 1992 sonrasıysa büyük ihtimal sahta öncesiyse orjinal.bu arad a o tour de france gördüğüm tüm bianchi lerde var.ama bence bu bisikleti bisiklet yapan lastiği normal bisikletlere göre çok daha hızlıdır.

• Beğen

SEFA YALÇIN

Aktif Üye
Tepki
30
Siz olsanız ne kadar verirdiniz eğer benim verdiğim tutarın altında birşey söylerseniz bende söylemeyim :D

DreamMaker

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Tuğrul TIRPAN
Bisiklet
Bianchi
Tahmin yürütemiyorum. Üzgünüm..

metinakin

Üye
Tepki
73
Bisiklet
Specialized
Cok guzel bir makina. bugun satılan cogu 1000 TL bandındaki bisikletten iyi duruyor. Lastikleriniz sehir ici icin cok ideal duruyor. Markası, modeli, fiyatı, ölçüsünü ve nereden aldınız soyleyebilir misiniz?

• Beğen

SEFA YALÇIN

Aktif Üye
Tepki
30
Latiklerimin markası Levorin made in brezilya yazıyor. Ölçü 26x1.95 diye yazıyo fiyatı 35'e aldığım yer ise sirkeci ileri bisikletten aldım.Lastikler 1.95 ama yere basma yeri daha az resimlerdende anlarsınız zaten yere basma dediğim şeyi umarım anlamışsınızdır.

SEFA YALÇIN

Aktif Üye
Tepki
30
Arkadaşlar bisikletin şu anki durumu nasıl üstüne aksesuar falan gereklimidir? Yoksa orijinal mi kalsın? Biraz orijinal hastasıyımdırda :D

Tepki
1
Çocukken kullandığım model. Kardeşimde Aspid vardı, ben de bunu kullanırdım. Hüzünlendim burda görünce :) Çok üstüne titrerdim. Hala da özenle saklıyorum. Babam paslanmaması için vites aksamını sökmüştü lisede kullanmayı bıraktığımda, Shimano Acera'ydı. Sonra koyduğu yeri unutmuş gerçi bulamadık :) Çocuk olarak ne kadar anlardım, bilmiyorum ama sürüş keyfini en çok bundan almıştım. 99 yılı için iyi bi donanımı vardı bence. Kadro zaten alimunyumdu. Süspansiyonunun çok iyi olduğunu söyleyemem ama hibrid kullanımda her koşula dayanabilecek bir bisikletti. Zincir atladığını bile hatırlamıyorum. Yine Acera sistem ve Deore kollarla bi güzel modifiye edip çıkarsam mı diye düşünüyorum.
Sizinki de iyi korunmuş, 14 yılı devirmiş, daha da kullanılabilir. Allah kaza bela vermesin, değerini bilin RCX'in:)

• Beğen

SEFA YALÇIN

Aktif Üye
Tepki
30
Benden 3 yaş küçük bisikletimi çok seviyorum çok da rahat ve seri anladığım kadarıyla benden büyüksün mehmet abi, senin bisikletin fotoğraflarınıda koyarsan sevinirim.Siz sıfırını ne kadara aldınız acaba? Süspansiyonlarda bana kötü gelmedi.