Satıldı 98 Bianchi Aspidimi Satıyorum

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında EMRE_AKYOL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. EMRE_AKYOL

EMRE_AKYOL Yeni Üye

Seviye:
    Yaklaşık 3-4 ay önce adam etmek için uğraştığım aspid sf mi biraz da olsa toparladım ve artık sedona 711d ile pedallamaya başlıycam.bisikletimin kadrosu biraz yıprandı çizik çok.arka aktarıcıyı ve vites-fren kolarını yeni değiştirdim.aktarıcı shımano tourney, kollarda shımano.satmak istemiyorum ama boş boş yatmasını istemiyorum.alacak kişi sadece jant ayarı yaptırarak rahatlıkla binebilir.6*4 vtes sistemini bilir herkes:) aynakol 4 dişli olduğundan ayarını tutturamadım bir türlü:).ilgilenenler ve resimlerini görmek isteyenler aşağıdaki linke tıklayıp oradan bana ulaşabilirler.şimdiden alan kişiye hayırlı oslun.bol pedallamalar:)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-7-53.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
4.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
upload_2016-10-25_19-42-19.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.