900 TL'ye kadar MTB tavsiyesi

Tepki
1
Arkadaşlar yarın 900 tl ye kadar mtb alacağım yalnız hala kararsızım baştan beri kron xc750 düşünüyordum fakat maşasının kalitesiz olduğunu ve o fiyata daha iyi bisikletler olduğunu öğrendim. Sizce 900 tl ye kadar hangi bisikleti tercih etmeliyim? Fren sistemi olarak v fren düşünüyorum fakat hidrolik disk frende olabilir. Teşekkürler.

Scudo

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link)

(link)

(link)

(link)

Bunlar işini görücektir 721 de acera set rst gila maşa onu almanı öneririm forumda kullananlar var gayet memnunlar...:)
Salcano 291 Sram da fena değil ama benim kalbim hep sedonalarda:D

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Sedona 711 bakmanı tavsiye ederim. Geri kalan parayla aksesuar alırsın. Ben kullanıyorum şimdilik memnunum. Aksesuarların varsa 900 TL'ye daha farklı bisikletler tabii ki olur.

Tepki
1
Aksesuarlarım yok fakat aksesuarları sonradan alabilirim. Öneriler için teşekkürler bende sedona almak istiyorumda hala kararsızım.

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Aksesuar dediğime bakmaaslında hepsi gerekli parçalar. Mesela ön arka flaşör - pompa - kilit. Bunlar aslında aksesuar değil gerekli malzeme. Bu söylediğim 3'ünün yanına Alyan seti %100 gerekli ve lastik tamir seti gerekli. Bunları sonradan alırım diye düşünme almışken tak hepsini üzerineki birkaç gün sonra gerekli olduğunda sıkıntı olmasın sana :in:

• Beğen
Tepkiler: Joyrider

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Nakit alıcaksan hiç düşünmeden git 721 al Memnun kalırsın tek sıkıntısı selesei:D

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
sedona sitesinden mesut bayisinden salcona 241 srv de gordum 650 düsmüş.alinirmi dersen alinir.slim tekerle daha iyi oluyor.bana kalirsa (link) shimano donanım daha iyi arka aktarıcı deore iyidir.spd pedali var.sramlerin aktarıcuları gecisi iyi ama plastik conta varmis.kırılgan. 29 inc linkteki uzun boylular icin.sedona da karma sistem aynakol sram arka aktarıcı shimano acera ama deore aktarıcı daha rijit-saglam.sedona v-fren masrafsiz daha iyi.carraroda diskli fren masraflı olur.hidrolik yag-balata ama fren sistemi daha iyi.donanım-kadro rijit olarakta carraro daytona 419 alinacak bisiklet.kron xc 750 de kadrosu -donanımları acera aktarıcı iyi saglamdir.maşada takintin varsa gerci maşasıda sorun cıkartıcak maşa degil ama.aksesuar almak icinde para kalsin dersen sedona-salconaya bakabilirsin ama carrarodan bu sene hic sikayet duymadim forumda memnuniyet dile getiren bir hayli fazla carraro 419 ve daytonada.daytona daha iyi tabiki.daytona dusunuyorsan disk fren yerine v-fren bayiden takilir.daha iyi olur.farka bazı aksesuar alinabilir.oyle yapan bayilerde var.

Mutlu Köksal

Satılık Scott Scale LTD CR1
Tepki
224
İsim
Mutlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Mesajınız var :)

Tepki
1
Peki sedona 721 imi yoksa carraro 436 daytona yımı tavsiye edersiniz? yada başka bir model mi?

Tepki
5
Kackar Bisikletten Giant Rincon Disc alabilirsin.Yaklasik 50-100 TL artacaktir.Onlarlada kronometre,kilit gibi aksesuar alabilirsin. Kackar Bisiklet sitesi : kackarbisiklet.com