9-10 Ekim Alanya Master Yarışı Hakkında

Tepki
19
Merhaba Arkadaşlar;

Bisiklet federasyonunun sitesine ulaşılamıyor, 9-10 Ekim Alanya Master Yarışı gerçekleştirilecek mi? Bilgisi olan var mı?

Scudo

Gülgün

Daimi Üye
Tepki
202
Ben federasyonun sitesine ulaştım ama sorduğunuz konu hakkında bir bilgi bulamadım.

Mahmut KARABİBER

Aktif Üye
Tepki
120
selam.şu an yarış bilgi bulmanız zor .izmir mtb yarışı hakkında sonuçlardan sonra olabilir.zaten federasyonun sitesinde yarış hakkında haberler bir kac önce cıkıyor.

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@unique

Ortalıkta ertelenme muhabbetleri var ama federasyondan çıt çıkmıyor tebrikler! :( Milletin bir antreman programı var, hafta sonları da çalışan iş güç sahibi arkadaşların izin problemleri var, bir dünya başka neden var oğlu var :boese157: Bir gün eminim bu federasyon yaptığı işin ilkokul kermesi değil de YARIŞ olduğunu kavrayacak..

Tepki
19
@Güney Tuncer

Çok haklısın, il bölge temsilciliklerine yarış yazılarını onaylat, iş yerinden izini ayarla, otelden yer ayırt, otobüs bileti vb.... Hazırlıklar son 2 gün içersinde malesef olmuyor, oluyor da, iki ayağımız bir pabuca giriyor. Her şey son ana kalıyor. Federasyon bu konuda biraz daha hızlı olsa, bizde önümüzü görüp programımızı yapsak. 11 Haziran'da yapılan Isparta yarışının yarışma talimatı "08 Haziran 2010 saat 16:15" de duyurulmuştu :mad:.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Şu anda herkes yapılamayacak diyor ama, bugün yarın belli olur sanırım...