85 yaşındaki bisikletçiye ölüm!

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
arkadaşlar az önce televizyonda gördüm tam hatırlamıyorum mersinde karayolda giden bir bisikletçiye bir araç çarpıp ardından da kaçmış adam ölü... bilen duyan varmı sizlerde paylaşın haberi göremedim internette ama gördüğüm kadarıyla kadro kırılmış bisiklette kaliteli olmayan birşey zaten..araç sürücüsü plakasını söküp aracı kuytu bir yere bırakıp kaçmış...

Scudo

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
Çarptı, Düşen Plakasını Alıp Kaçtı
Vicdansız Sürücü, Çarptığı Kişiyi Hastaneye Götürmek Yerine Düşen Plakasını Alıp Kayıplara Karıştı.

Muğla'nın Fethiye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında otomobili ile150 metre sürüklediği kişiyi olay yerinde bırakan sürücü, çarptığı kişiyi hastaneye götürmek yerine düşen plakasını alıp kayıplara karıştı. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri ise kaza mahallinde bulunan bir kaporta parçasından kazaya karışan aracı bulmayı başardı.

Edinilen bilgiye göre bisikleti ile evine gitmekte olan Arif Sabancı'ya (70) saat 22:00 sularında Günlükbaşı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bir otomobil çarptı. Çarpmanın etkisi ile 150 metre sürüklenen Sabancı, olay yerinde hayatını kaybetti. Sabancı'ya çarpan araç sürücüsü ise olay yerinde düşen plakasını aldıktan sonra kayıplara karıştı. Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine polis ve 112 ekipleri geldi. Kaza yerine gelen sağlık ekipleri Sabancı'nın ölmüş olduğunu tespit edince cesedi bırakarak olay yerinden ayrıldı. Polis ekipleri ise olay yerinde yaptıkları inceleme ile büyük bir başarıya imza attı. Olay yerinde çarpan aracın plakası sökülmüş ön kaportasını bulan ekipler, kısa süre sonra kaportadan yola çıkarak aracın Mercedes marka bir otomobil olduğunu tespit etti. Çevrede yapılan geniş kapsamlı inceleme sonrasında ise Mercedes marka otomobile ait olduğu tespit edilen hava filtresine ulaşan ekipler, filtre numarasından aracın plakasına ulaştı. Yaklaşık 15 dakika sonra da olay yerinden 2 kilometre uzakta dağlık bir arazide 48 FS 110 plakalı araç terk edilmiş olarak bulundu. Ekipler plakadan yola çıkarak henüz kimliği belirlenemeyen sürücüye ulaşmaya çalışıyor. Hayatını kaybeden Arif Sabancı'nın cesedi otopsi için Fethiye Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. (CİHAN)

(link)

haberi buldum alıntıdır

Muğla'nın Fethiye ilçesinde dün gece bir bisiklet sürücüsüne çarparak ölümüne sebep olan ve olay yerinden kaçan sürücü yakalandı.

Adnan Menderes Bulvarı üzerinde meydana gelen trafik kazasında Arif Sabancı(70) hayatını kaybetmişti. Kazaya karışan sürücü ise çarptığı kişiyi yerde bırakarak düşen plakasını alıp olay yerinden kaçmıştı. Olaydan sonra polis ekipleri olay yerinde bulunan kaporta parçasından yola çıkarak kazaya karışan 48 FS 110 plakalı otomobili dağlık bir alanda terk edilmiş olarak buldu. Araçta yapılan inceleme sonrasında polis bir kişinin ölümü ile sonuçlanan trafik kazasına karıştığı iddiası ile Süleyman K.(37)'yı gözaltına aldı. İkametgahında yakalanarak polis karakoluna getirilen K., yapılan sorgusunun ardından Fethiye Adliyesi'nde hakim karşısına çıkarıldı. (CİHAN)

ve buda son hali sürücü yakalanmış ama ölen ölmüş artık...

• Beğen
Tepkiler: fecredall

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
iki haberde de 70 yaşında yazıyor. başlık ise 85 ??

Barış TOPÇU

Forum Demirbaşı
Tepki
323
@fecredall

benim televizyondan duyduğum 85 idi ama bulduğum haberde 70 yazıyor bende şaşırdım zaten hangisi doğru sence?