800 yada o civarlarda sıfır mtb freeride önerileri alayım...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar bundan 4 sene öncesine kadar bir bianchi aspid of road kullanıyordum hani şu kamyon kadar ağır olanlardan ki güzel bir bisikletti halla ara sıra onunla gezerim daha sonra bir bmx aldım abartılcak bişi deil 220 ytl idi taoplama zaten ama kadro kaliteli yani bi gt idi ama modifiyeli ve biraz eski bir gt ile şimdi ben freeride mtb istiyorum ağır olmuycak hafif olucak eğer toplamada olabilir eğer öle olursa hangi disk takımını taktırmalıyım dick istiyorum ama rotorlarının büyük olmasını istiyorum toplama olursa bi kadro istiyorum ama 120 kiloyu taşıyabilecek KADAR sağlam olmasını istiyorum çoook zıplıyacağım kesin çünkü ii bir maşa istiyorum orta amortisör istemiyorum hamallık çünki jantlarımın geniş olmasını istiyorum %50 toprakta kulanıcam %50 asfaltta ama her ikisindede çok atlama yapıcam çok zıplıycam bu ne demek oluyor akord sorunu çantlar geniş olucağından akorda ne olur bilemiycem ama kesinlikle geniş bir jant istiyorum bana bir el atın yaw biraz bilgi ediniim deim aklım dahada karıştı :)

Scudo

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
kadro= scott voltage 00limited 00 1 yada canonndale c one yada two (parana gore:D)

jantlar: supra dh(yada bh idi)

amortisor:butcene gore baya degişir ama (link) burda baya bir bilgi var

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Bence cannondale.Tabi scott'da güzel bir marka seçim sana kalmış.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
teşekkürler başka fikirleri olan ???? şu anda 300 ytlm var ama yaz tatiline kadar bu para 1200 ytl yi bulur annem biraz destek çıkar sağolsun 1700 ytl fln bütçem var yaş 14 oks malum :(

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
al bi ransom kurtul:) Orta amortisörü var ama o kadarda agır değil.

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
1700 YTL'yi bulur diyorsan yazı bekle.Kaçkar bisiklete git sana bütçene uygun en iyi bisikleti verirler ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
abicim beklemesine bekliyim de ben tokattayım ama oksde fezadan burs alabilirsem samsuna gidicem kaçkar nerdeee ben nerde bide kargo ..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ya 800 yazmışım 1800 oldu artık o ... elime para geçtide..

exen

Daimi Üye
Tepki
44
specialized p1 istersen mevcut ve modifiyeli hidrolik disk fren avid seven truvativ bogaz gidon ayna kol ve pedal marzochi dırt jump pro masa sun rims 39 mm cant woodman göbekler süper temiz 1350 ytl