800-900 liralık MTB seçimi

Onur Erk

Üye
Tepki
50
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar 800 lira bütçem var ama nakit alacağım için 900 liralık bisikletlerede bakıyorum(Nakit olacağı için indirim olur büyük ihtimal olmasada Kayseriliyiz illaki olur:D

Carraro 419 almak istiyodum fiyatı için ama hiçbiryerde bulamadım fabrikayla mailleştim yok yok...Birkaç yerde tek tük Grunge 420 var bulabilirsem...
Ben Kendi önceliğimle size almak istediğim bisikletleri sıralayım. Sizde artısıyla eksiğiyle bana yazarsanız çoook sevinirim:)Ayrıca önerilerinize açığım...

1)Carraro Grunge 420
(link)

2)KronXC 500 HD26"
(link)

3)Kron XC 750 26"
(link)

4)Sedona 721 (Eğer fiyatı daha uygun bulabilirsem önceliğim sedona olabilir.)
(link)

5)Bianchi AFX 5000 26" (Özellikle bu bisiklet fiyat olarak bana göre) Donanım olarak bu biskleti ayrıca değerlendirirseniz sevinirim:)
(link)

Şimdiden zaman ayırdığınız için çok teşekkürler...

Scudo

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Sedona 721'i bakmanın özel bir nedeni var mı? Yani disk fren filan olduğu için mi bakıyorsun? Eğer disk fren gibi bir takıntın yoksa 721'in V fren hali 711'dir. Hem fiyat olarak daha uygun hemde V fren kullanımı ve bakımı daha pratiktir. Kron'da da XC 750'den aşağısını bakma bence.
İstediğin bisiklete kısa süre içinde sahip olman dileklerimle ;)

Onur Erk

Üye
Tepki
50
Bisiklet
Sedona
İşin açıkcası ilk profosyonel bisikletim olacağı için V frenmi yoksa Hidrolik frenlimi almalıyım bilmiyorum aradaki fark 150 lira.Ben zırt pırt biyeri bozulsun istemiyorum.Sen ne kadardır Sedona 711 kullanıyorsun? Diğer marka bisikletleri denedinmi? Artıları eksileri neler?:D

Semih K.

Üye
Tepki
5
eğer bütçeni bi miktar daha yükseltebilirsen ve sıkı pazarlık yapabiliyosan carraro daytona ya bakmanı öneririm, fiyat performans açısından çok iyi bi bisiklet
kesinlikle şunu söyleyebilirim verdiğin paradan pişman olmazsın

Onur Erk

Üye
Tepki
50
Bisiklet
Sedona
@Semih K.

Daytona modelinide araştırdım ama malesef piyasada kalmadı. Kalsada 1040 lira olan modele 1,100 lira diyorlar. piyasada tek tük kaldığı için fiyatta ineceklerini düşünmüyorum. Carraro'nun fabrikasına defalarca mail attım yazıştık adamlarla bir ton ama yeni modellerimizi bekleyin diyorlar:(

@ahmet turan

Nedense bianchi tutulmuyor artık nedenini anlamış değilim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bianchinin neden çok tutulmadığını forumda yazan bir çok sayfa bulabilirsin , Carraro bu kadar çok satarken Bianchiden soğumana çok gerekte yok çünkü her ikiside aynı fabrikadan çıkıyor sadece kadroları farklı

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
kesinlikle 721 721 de nakitte indirirler forum da 770 tl ye alan arkadaşım var

berkhasan

Üye
Tepki
1
mosso acr 101 modelini önerdiler bana. baktım çok şık ve sağlam duruyor. çok anladığımdan değil, seçeneğin artsın diye yazdım..