80 km ile günü noktaladık!

Tolga Uşaklı

Forum Demirbaşı
Tepki
1.097
Bisiklet
Lapierre
Bugün kafa dinlemek için eşimle izin aldık işten.
Oğlumuz Demir'i sabah okula bıraktıktan sonra Narlıdere'den çıktık, sonra Güzelbahçe - Urla - Gülbahçe kavşağı üzerinden Tatar Köprüsü ve Zeytinler Köyü içinden geçip Hanedan Restoran'da mola verdik.

Yemekten sonra fazla gevşemeden eski İzmir - Çeşme yolundan eve döndük.
Günün kısa bir özeti aşağıdaki videoda, resimler yarın! :)

Scudo

Yuppata

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bisiklet
Sedona
Özgürlük gibisi yok, izlerken ben de keyif aldım turunuzdan, bol pedallamalar :)

• Beğen
Tepkiler: Tolga Uşaklı

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Çok güzel, çok keyifli bir tur olmuş. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.. :)

• Beğen
Tepki
118
İsim
emre selseyler
çok güzel bir tur olmuş. bisiklet sürme işini eşinizle yapabildiğiniz için çok şanslısınız.

acaba rica etsem rota görüntüsünü atabilir misiniz? farklı rotalar arıyoruz sürmek için. şimdiden teşekkürler.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bisikletin verdiği huzur yansımış resmen videoya, kazasız belasız sürüşler :harika:

honeybadger

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Sedona
Benimde istedigim bisey fakat olmasi pek mumkun degil bilmiyor cunku :)

• Beğen

C.Biberci

Tulpar
Tepki
5.477
İsim
Alp Tigin
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Triathlon
@Tolga Uşaklı
MaşAllah Allah nazardan saklasın :)
İleride oğlunuzuda alır tam çekirdek aile olarak turlarsınız İnşAllah :)
Tebrik ediyorunm sizi.Keyifle izledim.

Erdem Şiğva

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Merida
Çok güzel yerler gerçekten. Muhteşem bir gün geçirmişsinizdir. Bir de sesin gürkan genç'e benziyor hocam :D o sondaki tırmanışta gürkan genç'in alplere tırmanıştaki videosunu getirttiniz aklıma :D

• Beğen

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.276
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel tur olmuş sizi tebrik ederim güzel rota olmuş ayrıca mtb ile heryere girip çıkmışsınız ileride bende sizin rotayı takip edebilirim

• Beğen

Tolga Uşaklı

Forum Demirbaşı
Tepki
1.097
Bisiklet
Lapierre
Güzel düşünceleriniz için teşekkürler, aslında biz ailecek bisiklete biniyoruz.
Oğlumuz Demir 4 yaşında, 3 aydır onunda bisikleti var ve bize takılıyor arada sırada.
Eskiden arka koltukta gidiyordu, artık kendisi takılıyor.
Sesim biraz kendisine benziyor, vakit buldukça Gürkan Genç'i takip ediyorum, bir ilham kaynağı benim için.
İlk defa gideceğim çoğu yer için yola çıkarken onun yol ile ilgili anlattıklarını düşünüyorum.

@NewStyle Bu arada bisikletim özel bir şey değil, giriş seviyesi bir Carraro CRS620, asfalt ağırlıklı turlar olacaksa üzerindeki jantları Shimano MT15 + Maxxis Detonator ile değiştiriyorum.
Arazide gezeceksek bu sefer lastikleri Michelin Country Mud yapıyorum.
Şu an aklımda bir yol bisikleti var, 10 - 15 gün içinde heralde 3.bisiklet olarak güzel bir yol alacağım.
Bunun dışında hafta içi sürekli Dahon ile işe gidip geliyorum, zaten bu rampaları çıkmamı sağlayan o sürekli bisiklete bindiğim zamanlar.
Yavaş ancak yüksek kadans ile sürekli antrenman rampalarda büyük kolaylık sağlıyor insana.

Önemli olan yola çıkmak, mental olarak hazır olmak, grup ile çıkıldığında ise anlaşabileceğiniz insanlarla birlikte pedallamak, yoksa aksilikler çıktığında tadınız kaçıyor.
Bu video dışında arkadaşlarımızla gittiğimiz yerlerin de videolarını çektik, Tolga Uşaklı olarak Youtube kanalımda çok daha fazlasını görebilirsiniz.

Tekrar herkese güzel düşünceleri için teşekkürler, yeni rotalarda görüşmek üzere! :)

@honeybadger eşinize bisiklete binmeyi öğretmek sizin elinizde, inanın ilişkiniz çok farklı bir boyuta geçecektir, ben hep bisiklete binerdim ama ciddi olarak 2009 yılında ilk bisiklete başladığımızda eşimin 1.000 metre irtifa kazanımı olan yerlere benim geleceği aklımın ucundan bile geçmezdi. Şimdi hafta içi hergün 16 km bisiklet sürüyor, 3 tane bisikleti var.
Bence ufak denemeler ile başlayın, gerisini kendi getirecektir.

Hüseyin Kara

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
KTM
@Tolga Uşaklı

İstanbul'da yaşadığıma pişman oluyorum sizin gibileri gördükçe...