8 Mart İzmir Duatlonu

Scudo

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Benim de ilk duatlonumdu. Kötü bi derece yapmama rağmen acayip keyif aldım. Bu yarıştaki hataları seneye yapmamaya çalışıcaz artık :)

Bu arada ikinci fotoğrafta arkadakiler abimle benim :D

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
:D vallaha sonuç aslında hepimiz için iyiydi çünkü ilk yarışma ve tecrübesizdik ... ben çanakkale deki yarışmaya da gitmeyi dünüyorum temmuz ayın da bence sızde fırsatınız varsa katılın derim... bu arada nasıl sonuç süre kaç? @Berk Mercancı
fotoğraf hakikaten tesadüf olmuş :D

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Benim derecem 1:19:00 . İlk koşuda bisiklet için enerji saklayım diye temkinli koşmuştum. Keşke saldırsaymışım :)

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
benim kide 1:21 ... son koşu bitirdi beni sağ ayak çekme yaptı alışık değiliz tabi :D son koşuyu adam akıllı yapsaydım 1:17-1:18 de bitirirdim ama ilk daha bu devamında güçlenerek geliriz... :D

• Beğen
Tepkiler: Berk Mercancı

Latif Ç.

Aktif Üye
Tepki
130
Bisiklet
Specialized
Bunun takvimi var mı takip edebileceğimiz? Bir bilgim yok duatlon ile ilgili, süreler, uzunluk, sıra vb. konular hakkında özet bir bilgi verebilir misiniz? Yılda kaç defa oluyor, nerelerde oluyor?

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
@Latif Ç. triatlon.org.tr adresinden yarış takvimine ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Duatlon bundan sonra bir tek Konya'da var sezon finali olarak.

• Beğen
Tepkiler: Latif Ç.

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
@Latif Ç. çok güzel çanakkale triatlonu var ama ondan once kartalda triatlon yarışları var berk in de dediği gibi resmi sitede her bilgi mevcut....

• Beğen
Tepkiler: Latif Ç.

Gulen C.T.

Üye
Tepki
45
İsim
Gülen Canol Tütüncü
Bisiklet
Specialized
Ne yazık ki izleyici olarak katıldım yarışa.. Geçen sene Çiğli'de yapılmıştı. İnciraltı'na alınması çok iyi olmuş. Hem parkur hem de değişim alanı daha düzenliydi sanki.. Ufak da bir yazı yazdım... (link) okuyabilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: Barış Özegemen

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
@Gulen C.T. yazınızı okudum gayet güzel olmuş :D keşke katılabilseydiniz onun zevkide bir ayrıymış yani .... benim açımdan tek olumsuz şey hava şartlarıydı eğer hava güzel olsaydı daha fazla kişi katılırdı halk duatlonuna ve daha fazla izleyici olurdu etrafta tek kusur bence buydu ona da kusur denmez aslında şansızlık diyelim... fırsatınız varsa ben çanakkale triatlonuna katılmayı planlıyorum bence sizde kaçırmayın derim :D

cemekan

Üye
Tepki
52
İsim
cem
Bisiklet
b'Twin
selamlar +30 da koşu ve bisiklet mesafeleri nedir acaba

tuna ünüvar

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Sedona
İlk fotoğraftaki benim. Buca pedal gençlik ve spor kulübü adina 4 kisi katildik. +30da 3.müz var. İlk yarisimdi. 1saat 25dakikada bitirdim. Aslinda finishte daha enerjim vardi bi tur daha kkosabilirdim bitirebilmek adina temkinli davrandim. Tecrube oldu. Bi dahaki duatlon ve triatlonlara hazirlanioruz. Bu arada 10 mayis zubeyde hanim kosusu var 9500 mt. Orada olacagiz.

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
@tuna ünüvar üstat yeni gördüm kusura bakma 10 mayıstaki koşuya gidemedim ama ısparta eğridire giteyi planlıyorum sprint puanlı trihatlon en son da kuşadasında olimpik puanlı var ona katılmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı bitiririz inşallah... bu arada son koşuda ayağım çekti yürümek zorun da kaldım 1,21 de bitirdim o olmasa 1 saat 17 dakika da falan bitirirdim bu ilk oldu bakalım dahası gelir inşallah kuşadası ya da ısparta ya gelecek olursanız haberleşelim ...