8 çizen lastik

Konu, 'Bianchi' kısmında berkay123 tarafından paylaşıldı.

1. berkay123

berkay123 Yeni Üye

bianchi esprit aldım aldığım 2-3 gün sonra lastik 8 çizmeye başladı çukurlardan okar hızlı filanda geçmedim atlama zıplamada yapmadım acaba yeni bisikletlerde böyle sorunlar ilk başlarda olupta sonradan düzen alıyormu

2. S26

S26 Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Evet olabiliyor. Bakım kuponları falan oluyordu zaten yeni bisikletlerde, onla beraber yaptırabilirsiniz. Sırf jant tellerinde değil, diğer vidalarda da ve hatta teker göbeklerinde de gevşemeler olabiliyor.

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Büyük bir sorun yoktur. Göbeği kontrol edin. Akort ayarlarına da bakın. Eğer pek bir bilginiz yoksa tavsiye edilen bir bisikletçiye giderseniz sorunu hemen çözecektir. Yeni bisikletlerde bu gibi sorunlar normaldir.

Saygılar.

İlginizi Çekebilir

IMG-20170409-WA0021.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
image.jpeg
[ATTACH] Gençler, Bisiklet iyi hoş, kardio yaparken bacak kaslarının önemli kısmı biraz bel azıcık sırt nihayetinde hiçe yakın kol kasları çalışıyor. Vücuda direk etki eden pedal haraketi bir çok...
upload_2016-4-29_8-53-12.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...