8-9 uyumlu vites kolu ve zincir +kadro ve maşa

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında Özgür Kaan SİREL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgür Kaan SİREL

Özgür Kaan SİREL Aktif Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Uygun fiyatlı,az kullanılmış temiz 8-9 uyumlu vites kolu arıyorum. Tercihen alivio-deore olabilir. rubleme uyumlu zincirler Shimano : HG-93, HG-73 VE HG-53 9'lu zincir.

Ayrıca 20-25 gün sonra tekrar ilan açmamak adına buraya diğer ilgileneceğim malzemeleri de yazmak istiyorum: kadro boyu 18 olan temiz kullanılmış uygun fiyatlı orta seviyelerde v fren uyumlu kadro + maşa tekliflerinizi değerlendirebilirim. :in:

İlgilenecek ve teklif verecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler :in:

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-5_14-30-10.png
Tahmin ediyorum bisiklet süren birçok kişinin aklına bu soru gelmiştir. Bacaklarımdaki kuvvetin bisiklette güç üretmeye katkısı (kısaca hız yapmaya) ne kadardır? Bisikletimizde bir power metre...
IMG-20151016-WA0000.jpg
2-3 Yıldır bisikletle uğraşıyorum, son bir yılda ise spor esnasında nabız değerlerimide kontrol ederek yüksek performans üzerine yapıyorum, dinlenik nabzım bu yıl geriye dönük bakıldığında...
makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.