8-9 uyumlu kaset göbeğe 7li kaset takılırmı

zeroplayer

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
arka göbeğini kasete çevirmek istiyorum
bu ürünle

bu ruble kullanılırmı

yaptığım araştırmaya göre galiba ek bir halka yardımıyla kullanılabiliyormuş bu ek halka şu ürünmü acaba

• Beğen
Tepkiler: Serdal Apardım
Scudo

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Evet, spacer yardimiyla bu is cozulur. Hatta gerek bile kalmayabilir. @zeroplayer

zeroplayer

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@Kuzey Ege Forumda bilinen bu şekilde kullanan varmı acaba boşuna almıyayım şimdi, birde bu linkteki pul 11 tl böyle bir parça için ütopik bir rakam bu kalınlıkta normal bir pul koysam sorun çıkarırmı acaba çünkü linkteki pulun üzerinde 3 adet diş var

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@zeroplayer
Ben senin yerinde olsam önce ruble ve göbeği alırdım, dener ve Spacer gerekli olup olmadığını test eder ona göre karar verirdim.
Ben ürünleri bilsem görsem hemen diyebilirdim sana gerekli olup olmadığını ancak şu durumda denemekten başka çözüm yok.
Erdoğanları ara, durumu ve sipariş vermek istediğin ürünleri anlat, onlar ölçüp biçsinler gerekli olup olmadığını sana söylerler. 12 liralık bir parçayı ihtiyacın olmadığı halde sana satmaya çalışmazlar, emin ol. En doğrusu bu şekilde olur. Parçaları görmeden dokunmadan buradaki insanların sana destek olması oldukça zor görünüyor.
Bana göre o Spacer olur ama. Ancak sen yine de dediğim şekilde hareket et.

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
Bu pul olur ama, bir tane yetmez. 2 dişli eksik ruble takacaksınız, dişliler arasındaki boşluğu da hesaba katmak gerekir. 4 civarında pul gerekir sanıyorum. İç çapı tam uyan başka bir pul bulabilirseniz kullanılabilir tabi, kalınlığına göre pul takmak şartıyla tabi... Ben eski Bisan Cosmic için aradım, bulamadım, bu özel pullara da kucak dolusu para vermek istemedim...

zeroplayer

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
anladım erdoğanlara gidip bir deniyecem ozman yarın gidicem sonucu burda paylaşırım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
o ilanda ki ürünle 7 li ruble kullanıdım. çıkma bir son dişliyi rublenin arkasına koydum. siz spacerla da halledebilirsiniz.

göbek için istenin rakam çok fazla. şuna bi bakın derim;

(link)

illa centerlock olacaksa da ;

(link)

zeroplayer

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
o göbeği temsili attım bisiklet v fren zaten bu ürünü almayı planlıyorum (link)

zeroplayer

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
Pulu takmadan bu kadar bir boşuk kalıyor
20151001_202154.jpg

Pulun kalınlığı şu şekilde
20151001_202535.jpg

Pulu arkaya koyunca yaklaşık pulun yarısı kadar bir boşluk kalıyor
20151001_203048.jpg

Bu durumda 1tane daha pul alsam fazla gelcek fazla gelmesi problem yaratırmı acaba kalan boşluk yaklaşık 0,5 mm gibi bir şey kumpasla ölçemedim tam

zeroplayer

Üye
Tepki
7
Bisiklet
Salcano
@Asusmune Mali olarak o şekilde daha iyi görünüyor ama internette okuduğum kadarıyla uyumlulukta sıkıntı çıkarıyormuş pek sağlıklı olmuyormuş vites geçişleri dengesizmiş

DeReM

Üye
Tepki
23
İsim
Selçuk E.
Bisiklet
Salcano
@zeroplayer nasıl hallettin bu sorunu? Bana da söyleyebilir misin?
Bende 8li hazneye 7li hyperglide kaset taktım boşluk oldu. Bisikletçide 8li ruble vardı o tam oldu ama adam kazıkçı onu almak istemiyorum.;)