751 kadrosuna 711v toplattım

Konu, 'Sedona' kısmında aykutkarasac tarafından paylaşıldı.

1. aykutkarasac

aykutkarasac Aktif Üye

Seviye:
    selamlar arkadaşlar..

uzun süredir aramama rağmen 711v kadro bulamadım (gerçi erdoğanlar' da son anda son bir tane 711 bulmuştum) ve erdoğanlar' a 751 kadrosuna 711v ekipmanları toplattım. hatta ön için de orjinal ekipman kalmadığı için alivo oldu. inşallah uyumsuzluk vb. problem yaşamam. bu konudaki fikirlerinizi merak ediyorum (gerçi biraz geç oldu ama.. :') ). 711 çok tutulan bir kadro. bunun için bir üst model olmasına rağmen 751 seçmekle iyi bişey mi yaptım sizce; onu da merak ediyorum.. :) bisiklet kargoyla bugün ulaşmış; bir an önce mesai bitse de kullansam artık.. :rolleyes: ayrıca 4 senedir bisiklet ve markalarından uzak birisi olarak sedona modellerinin çoğunun bitmiş olmasına da çok şaşırdım..

2. FarukDemir

FarukDemir Forum Bağımlısı

Seviye:
    sedona hakkında pek bi bilgim yok ama güle güle bin:in:

3. taxi_15

taxi_15 Üye

Seviye:
    resimlerini atarsan daha ii olur

4. Sedona_Royal

Sedona_Royal Aktif Üye

Seviye:
    uyum konusunda bişey yazamam ama kadro çok güzel. Sedona tercihin çok iyi olmuş.

aykutkarasac

aykutkarasac Aktif Üye

Seviye:
    teşekkürler.. kadro gerçekten çok güzel.. fotoğraflarını en kısa zamanda göndericem..

aykutkarasac

aykutkarasac Aktif Üye

Seviye:
    teşekkürler.. alım sürecindeki ilginize de teşekkürler..

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
cool-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
upload_2017-2-6_14-58-32.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...