700 TL Civarında Şehir-Tur Bisikleti [BAYAN]

Furkan BOZKUR

Aktif Üye
Tepki
46
Merhaba arkadaşlar, Kız arkadaşıma bisiklet alıcaz ve onun için araştırmalara girdim öncelikle sizin fikirlerinizi almak istiyorum.Salcano CITY FUN 60 L V 'yi salcano sitesinde gördüm sizce ne kadar doğru bi seçim olur. Genel olarak okula gidip gelirken kullanacağı için Şehir-Tur bisikleti düşünüyorum ama Yol bisikleti olmadığı için komponentlerinden pek anlamıyorum. Bütçe 700 TL civarlarında bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim .

Scudo

ersnpk

Daimi Üye
Tepki
516
İsim
Ersin
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Şehir - Tur
dostum kimse yazmamış ben yazayım : )) şehir bisikleti pek ilgi alanım deil ama 700 tl salcano doğru tercih olabilir fiyat performans açısından iyidir çoğu markaya göre..ikinci el piyasasınıda araştır derim.

• Beğen
Tepkiler: Furkan BOZKUR

alierkanimrek

Forum Demirbaşı
Tepki
339
Bisiklet
Carraro
City Fun'u gördüm pek beğenmedim, Mosso Legarda 1521'e de bakabilirsiniz.

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
643
Bisiklet
Scott
Okula gidip gelecekse Sarajevo 700L modelini tavsiye ederim. Taşıyacağı eşyalarıda(kitap filan) daha rahat taşır. Benim eşimin üniversitede benzer bir bisikleti vardı. Arada beni bile getirip götürüyordu, ne güzel günlerdi :)

• Beğen
Tepkiler: ATALAY16

Furkan BOZKUR

Aktif Üye
Tepki
46
@Osman Yener

İnşallah bizede öyle güzel günler görürüz :)) Okula gidip gelecek ama turlarada çıkmayı düşünmüyor değiliz arkalık ve sepet olsun pek istemiyorum düz olsun istiyorum ama bi gösteririm yinede teşekkürler :)

@alierkanimrek

Aslında Mosso olabilir ona hiç bakmamıştım. Mosso Legarda 1521 LDM görsellik olarak güzel bir bisiklet, kompanent olarak pek anlamıyorum gerçi bunlarda ama bunu bi göstereyim bakayım :)

@ERSN PK

Salcano f/p açısından güzel bisikletler yapıyor ama nedense bir türlü ısınamadım ben (Bazıları hariç). İkinci el piyasası aklıma gelmedi değil onlarada bakmayı düşünüyorum :)

ersnpk

Daimi Üye
Tepki
516
İsim
Ersin
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Furkan BOZKUR ikinci el piyasası erkekler için kolayda bayanlara uygun kadro boyları pek kolay bulunmuyo..Allah yardımcın olsn : )) yada al bi katlanır bisiklet kurtul okula gidip gelmekse mevzu : )

Furkan BOZKUR

Aktif Üye
Tepki
46
@ERSN PK Teşekkür ederim uğraşıcaz bulucaz artık yapacak bişi yok :)) Uzun turada çıkmayı düşünüyoruz beraber katlanırla o iş zor :D

kartal brc

Üye
Tepki
4
İsim
RECEP COŞKUNER
Bisiklet
Kron
merhabalar bende eşimle beraber bisiklet almayı düşünüyorum.
iki model üzerinde kararsın kaldım.
Salcano CITY FUN 60 V ve Ümit 2863 Magnetic.
bu iki bisiklet için önerilerinizi rica ederim.
Ayrıca eşime illaki kadın bisikletimi almalıyım?
Erkek bisikleti kullanması hata mı olur?

armagant

Üye
Tepki
9
İsim
Armağan TUFAN
Bisiklet
Ümit
Ümit magnetici eşiyle kendine alan bir arkadaş vardı forumda ararsanız bulursunuz ona sormanız iyi olur bence. Ben magneticden çok memnunum. Fiyatta zaten en uygunu.

kartal brc

Üye
Tepki
4
İsim
RECEP COŞKUNER
Bisiklet
Kron
@armagant
Haftasonu inceleme şansım oldu satıcı Magnetic 9,5 kg dedi ama bana çok az geldi.
Salcano ve Mosso 13 - 14 kg civarında.
Sizin bilginiz va mı? Magnetic kaç kg?

Samet Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
299
Bisiklet
b'Twin
@Furkan BOZKUR Biz de dün yol bisikleti aldık kız arkadaşıma. Triban 3. Ordaki şehir bisikletlerini denedi ama ağır olduğu için pek sevmedi. 15-17 kiloydu sanırım bisikletler. Benim Triban 3'e binmişti 1-2 kez en son onda karar kıldık. Yukardaki Mosso da güzele benziyor ama, hoşuma gitmedi değil. :)

armagant

Üye
Tepki
9
İsim
Armağan TUFAN
Bisiklet
Ümit
@kartal brc Tartacak bişey bulamadım bulsam hemen yapacam bende merak ediyorum. Bana göre ağır değil ama bir bayana göre ağır gelebilir.

Tepki
21
İsim
Alperen
Bisiklet
Kron
Merhaba bianchi tourning 821 nasıldır acaba yardımcı olurmusunuz

sfkbnn

Üye
Tepki
5
İsim
Şafak Binen
Bisiklet
Bianchi
@(link) dostum touring 821 i bayağıdır araştırıyorum bende alacaktım fakat sonradan carraro sportive 321 almaya karar verdim deneme şansımda oldu gayet iyi 821 i e göre.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Yeni üye oldugum için konu açamadıgım için buradan salca olacağım kusura bakmayın arkadaslar 700tl ye yol bisikleti ne önerirsiniz 2.el? şehir şehir gezmek istiyorum cok heveslıyım bi ryardım ya

S

slcktutar

Misafir
Merhaba Ben city Fun 60 kullanıcısıyım, ürün gayet kaliteli aralıksız 135 km yaptım Avcılar - Sarıyer - Avcılar kesinlikle yormuyor. Komponentleri idare eder tek sıkıntısı vites ayarlarını 10 günde bir yapmanız gerekir. Onun haricinde bir sıkıntı yaşatmadı bana 3 aydır. Eşim Kullanıyor genelde birlikte sahile çıktığımızda onun dandik bisikleti de bana kalıyor. Ben MTB Ye geçiş yapmayı planlıyorum. Alınabilecek ucuz ve orta kalite bir bisiklettir.

poet

Daimi Üye
Tepki
167
mosso 1521 ldm düz maşa bence en güzelidir tercihte

levent koç

Forum Bağımlısı
Tepki
108
İsim
levent koç
Bisiklet
Sedona
Furkan Bey merhaba aşşağıdaki ilanı değerlendirebilirsiniz.. bisiklet bana ait.. saygılarımla..
(link)

@Furkan BOZKUR
furkan bey bir de şu modele bakmanızı tavsiye ediyorum..
(link)

kellemusic

Aktif Üye
Tepki
85
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Cyclocross
Aynı arayış içindeyim önerilerinize açığım. Ancak Mosso legarda 1521 gidonu ayarlanabilir olmadığı için biz tercih etmedik. Bizim genel olarak aradığımız özellikler;
  • Ayarlanabilir gidon
  • V fren
  • Sabit maşa
Bizim için olmazsa olmazdı ancak pek seçenek olmaması sebebiyle maşa seçimimizde kilitlenebilir bir amortisörüde dikkate alıyoruz.
Öncelik olarak sıralamamız bu şekilde. (ikinci el için 700+ tl)
  1. Sedona 300-SL
  2. Carraro Sportive 222
  3. Salcano City Sport 40 L