700 tl bütçem var sıfır mtb önerileri

mtb_1905

Üye
Tepki
0
max 700 tl sıfır mtb önerileriniz bekliyorum.
almak için 2010 beklemelimiyim ?

dağlara taşlara dayanıklı bir bisiklet istiyorum ilk kullandığım bisikletim salcano alu başlangıç seviyesini tamamladım daha üst seviye bisiklet istiyorum

boyum :1.82
kilom:60

Scudo

Mephamd

Üye
Tepki
41
2010 modeller fiyat olarak yukarıda olurlar gibi.Su anda kampanyalar bol,değerlendirilebilir bence...

• Beğen
Tepkiler: mtb_1905

burak329

Üye
Tepki
33
Birazcık bekle Sedona 2010'da yine patlama yapcakmış ben de bekliyorum.Fiyatlarda da oynama olacağını düşünmüyorum zaten kış mevsimindeyiz şubata doğru çıkar acele edip de sonra kafanı taşlara vurma.

• Beğen
Tepkiler: mtb_1905

mathcup

Daimi Üye
Tepki
175
Alu dan sonra bir üst seviyeye geçmek istiyorsanız fiyat aralığınızı daha da yükseltin öyle ben seviye atladıkça bisiklet alırım diye bi mantık yok böyle böyle 6 7 bisiklet alması gerekir o zaman herkesin seviye atladım diye :).

Adsız123

….
Tepki
197
İsim
…..
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Bmx
Bence 2010'u beklemeyin. Şuan zaten güzel kampanyalar ve indirimler mevcut. Fakat daha fazla beklerseniz, firmaların ellerinde son kalan modellerini de kaçırabilirsiniz. Ben de alalı birkaç hafta oldu fakat iletişime geçtiğim çoğu firmada gerek bisiklet gerekse yedek parça olarak stok problemi olduğunu öğrendim. Tabi yine siz bilirsiniz. İyi günler.

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
Sezon itibariyle kampanyalar dahilinde ve pazarlıkla peşin fiyatına çok uygun olarak bisiklet alabilirsiniz. Ben de Alu kullanıyorum. 1 ay kadar oldu alalı. Sanırım bir süre daha kullanacağım fena bir bisiklet değil. Ancak üst seviye bir bisiklet için 700TL pek yeterli değil sanırım. Bütçenizi en az 1500TL' ye falan çıkarana kadar bekleyin derim ben. O zamana kadar yine Alu ile idare edin. 1500TL civarına gerçekten çok sağlam, dağa taşa vurabileceğiniz kaliteli, iyi donanımlı bir bisiklet alabilirsiniz. Aslında 700-800TL' ye Salcano' nun çok iyi donanımlı bisikletleri var. Mesela Ng255Srd gibi.. Ancak donanım kalitesinden ziyade ne kadar dayanıklı olur bilemiyorum. 700TL' ye alacağınız sağlam, dağa taşa vurabileceğiniz bir bisikletin donanımı kullandığınız Alu' dan daha iyi olmaz. Ancak Kron, Sedona gibi markaların bisikletleri dağa taşa gelir, sağlamdır.
Kısacası 700 TL bütçe ile şu anda kullanmış olduğunuz Alu' dan daha iyi donanıma sahip, daha üst seviye bir bisiklet alamazsınız. Ancak aynı donanım seviyesinde daha sağlam bir bisiklet alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: burak329

semihh

Forum Bağımlısı
Tepki
189
Şuan salcanonun gayet güzel indirimli bisikletleri mevcut bence hazır indirim de varken salcono modellerinden birini tercih edebilirsiniz.Dediğiniz bütçeye göre de kaliteli ve sağlam bir bisiklete sahip olabilirsiniz :)

Ali Canan

Üye
Tepki
4
giant rock almanı şiddetle tavsiye ederim kackar bisiklette indirim var ben konuştum. ben citiy bike la mtb arasında kaldım galiba biraz daha bekleyip giantrock alıcam. aluyla karşılaştırılamaz bile

Adsız123

….
Tepki
197
İsim
…..
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Bmx
Her ne kadar fazla tecrübem olmasa da geçenlerde aldığım Giant Rincon Disc modelini tavsiye ederim. Giantlarda şuan %20 indirim var zaten. Havale indirimiyle de 719 TL'ye almıştım. İyi günler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: S.Emre DURMAZ

cahitt

Üye
Tepki
11
Erdoğanlar Bisikletten Lütfü abiyi arayıp %20 nakit indirimiyle çok güzel bir bisiklet toplatabilirsin, ya da Salcano 303 sd alabilirsin.

Tepki
205
benden size tavsiye forumdan arkadaşlarında yardımıyla bisikleti toplayın bence kadrodan başlayın 200-300liraya çok güzel kadrolar var kalan paraylada çok iyi ekipmanlar alabilirsiniz..