7 Mayıs(değiştirebiliriz) Isparta - Afyon Turu katılmak isteyenler ?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ErsinMercan tarafından paylaşıldı.

1. ErsinMercan

ErsinMercan Yeni Üye

merhaba arkadaşlar 7 Mayısta Isparta - Afyon arası günübirlik tur düzenlemek istiyorum . bu forumda daha yeniyim ama bisiklete yabancı değilim daha önceden günübirlik Isparta-Eğirdir (81km) , Isparta - Burdur (89km) , Isparta - Antalya - Antalya Şehir İçi(160km), Isparta - Denizli (187km) olan turlarımı başarı ile tamamladım.ancak bu resimlerden sadece burdur olanını foruma koydum.turlarımın hepsini tek düzenledim. tek biraz can sıkıcı oldu için bu turumu kalabalık olarak düzenlemek istedim :)

Amaç spor yapmak,afyona kadar gitmişken meşhur sucuk dönerinden yemek. :)

dönüşü ise afyon otogardan otobüs ile tamamlayacağız.

Tahmini Toplam yol :170 km

tarihi kime nasıl uygun olursa ona göre değiştirebiliriz.

buluşma noktasını ve saatini beraber kararlaştırabiliriz .

İlginizi Çekebilir

upload_2016-11-16_14-21-34.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
IMG_20160426_171815.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...
image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...