7 haziran -kartepe -2.tur -robocop

Scudo

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Dostlar korkarım ki böyle giderse Maşukiye'ye taşınacağız :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dostlar tarihler belli
1-5 tenmuz-kartepe
2-2 ağustos kartepe
mayıs sonu konuyu açacağım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
selam pedalşörler :boese157:
birincisini 10 mayısta yaptığımız turun ikincisini genel istek üzerine uygulamaya koydum
burada şöyle bir prosedür uygulayabiliriz
1-performansı yüksek olanlar (birinci keşifçiler ) :boese157:
2-performansı yarı düşük olanlar (ikinci keşifciler )
3-performansı düşük olan ve elde çıkmak isteyenler (üçünçü keşifçiler )
birinci keşifcilerden cagan-bülent -sado-kerem sorumludur :boese157:
onlar birinci keşifci olarak önde çıkacaklar ve otelide geçip vericilerin olduğu zirveye önce varacaklar ve resim çekecekler
ikinci keşifçilerde robocop -hasan - bazooka
üçünçü keşifçilerden serhad baba ve calbiyik görevlidiir
katılacak olanlar bu değerlendirmelere göre bulvarını seçebilir

7 haziran supersonik rampa -2.tur (18 km lik supersonik tırmanış )
katılım listesi
1-cagan -(supersonik rampacı -birinci keşif kolu ):boese157:
2-hatırdan (bülent dostum -supersonik rampacı -birinci keşif kolu ) :boese157:
3-kerem (birinci keşif kolu) :boese157:
4-sado (birinci keşif kolu) :boese157:
5-robocop (ikinci keşifci )
6-hasan (ikinci keşifci)
7-bazooka(ikinci keşifci )
8-serhad baba (üçünçü keşif kolu )
9-calbiyik-(üçünçü keşif kolu )

robocop
1.panzer tümeni
çavuş steiner :46:

gerekli olanlar
1-iç lastik hayatidir
2-pompa
3-su çokkkkkkkkkkkkkkkkk
gerekli

not
arifiyede trenden indikten sonra yol üstünde sok marketten alışverişimizi yapacağız ve bu arada cagan - bülent-kerem ve sado dostum oradan hızla topuklayacaklar:boese157: bir an önce vericilere ulaşacaklardır(öncü birlik düşmana ani baskın yapacaktır )
artı ikinci keşif ve üçünçü keşifçiler 18 km lik rampanın oraya kadar birlikte pedallayacaklardır
bu arada birinci keşifçilerle cepten haberleşilecek
artı rampalarda duruma göre 3 . üncü keşifciler tempolarını düşürebilir
artı 2.inci keşifcilerle ara açılacaktır ve 2.inci keşifciler hem birinciler ile hemde üçünçüler ile cepten haberleşecektir
plan budur
kartepe böylelikle fethedilecektir
yukardaki plan aynen uygulanacaktır pedalşörlerin performanslarına göre durum değişebilir fakat ceplerden haberleşme olacağından herkes birbirinden haberdar olacaktır en kötü ihtimal herkes otelin oraya kadar ulaşabilir takati kalmayanlar orda kalabilir :eek:
tepeye isteyen iki koldan çıkabilir sağdan yol offroad olup zigzaglıdır rakım 300
dür zirve 1601 dir otelin orası 1300 dür
soldan çıkmak isteyenleride dik bir offroad yol beklemektedir
evet zirvede görüşmek üzere
gazanız mübarek olsun o gün çok sıcak olabilir dez avantajımız budur artı yukarda ısı değişikliği olacaktır buda ikinci dez avantajdır bu engeller
sizin için hiç bir şey olmalıdır ezip geçeceğiz kartepeyi
robocop -kudu
bu yaşamda bu bedeni çürüteceğiz spor yaparak yoksa yaşamın hakkını vermemiş oluruz
çavuş steiner
:Skull-175 :46:

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Bu akşam 19:15'te Kerem ve Çağanla buluşup Acıbadem üzerinden Büyük Çamlıcaya pedal bastık. Rampalı eylemlerimiz aralıksız devam edecek.

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Sado donusde bacakları kontrol edemez oldum:))

Kalamısa kadar yavas tempoda geldim sonrasında, ortalama 33 km ile kalamıs marina girisine geldim iceriyi yavas tempoda gecip fenerbahce parkindan itibaren ortalama 24,5 ile rampayı yuksek tempoda ciktim:)

Daha sonra sahilde sogudum ve kapanis turu için tekrar fenerbahce ordu evinden caddebostan'a ortlama 29 km ile gelip yokus yukarı yavas tempo ve goztepe minibus caddesine 21 km hiz ile ciktim:) Ozellik ile goztepe yokusunda tikanirim diye dusundum cunku tempom yuksekti ama sanirim camlica bacaklarimi aciyor gibi...

Eylemlerimiz devam ediyor abicim:)

• Beğen
Tepkiler: cagan0403 ve sado

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Dedigim gibi ben 2 gibi olurum diye dusunuyorum... azap yolundan sonra gucumuze gore bence o karsı tepeleri kesfedelim oraları cok rahat olabilir hatta benim hatırladığım sahil yolundan oraya azap yolundan daha dik cikan asfalt yol olacak orasıda denenebilir zaten o rampayı cikarsak bence gerisi yalan cunku 20% veya 25% ye yakın:)

• Beğen
Tepkiler: sado

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@OrionForEver

kerem dostum ben anlamam birinci keşiftesin
sen- sado -cagan ve bülent şok markete kadar birlikte grupla pedallayacağız şok markette grup ikiye ayrılacak öncü kuvvetler olarak (sado-kerem -cagan -bülent )hemen topuklayacaksınız ben anlamaz

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Abi yarın belli eder ne olacagi... SADO ile adada gozumuze kestirdigimiz bir kac yer var orada durumu net sekilde gorebilecegiz bence...

Ama guzel jestin icin cok cokk saol... Senden cok sey ogreniyoruz...

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
@OrionForEver

Karşı tepe çok kıyak bi yer kesin oraya da çıkarız.
Hatta 1 doz azap yolu ardından karşı tepe off-road sonra 1 doz daha azap yolu ardından karşı tepenin dik yokuşu.
Nasıl fikir?

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
@sado

Yok Sado senin yanindaa cerez kalirimm...

Biraz fazlalilklardan kurtulsak olacak bu is insallah ama bakalımm:)

• Beğen

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
@OrionForEver

Yoooo bugün az tozunu yutmadım canavar gibi çıktın valla Çamlıca rampalarını.
Fazlalıklar konusunda yerden göğe kadar hatta Maşukiyeden Kartepeye kadar haklısın:) Dizlerim zorlanıyor baya tempo artırmaya yeltendiğim zaman rampalarda.

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
isa manastırıymıs yerin adi 175 m yukseklik var... aya yorgi sonra orasi olabili:)

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
@sado

Bana moral vermek icin jest yaptığını biliyorum:) Ama yarin guzel olabilir iki tane saglam rampa var onlarda kontrolu sagladikmi bence tamamdır.

Bence biraz vitesi zorla hemen 1 e dusme, obur turlu daha cok pedal cevirir ve yorulursun. Rampa cok dik olmadikca 2 altina inme bence ben sadece en sonda 1-2 yaptım. Oda mecburiyetten hiz cok dusuktu... Ama donus yolu cok keyifli oldu ozellik ile camlıca cıkısı senin kırmızı isin arkasinda baya guvenli idi:) Malum benimkinin pili bitmiş:) Niyse cok kasmadan devamm

• Beğen

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
@OrionForEver

Yok sen baya iyisin. Hemen 1'e düşme olayım da biraz travmatik bir durumdan kaynaklanıyor galiba:) Yıldız korusunda patikada tırmanırken zincir koparmıştım. Bütün koruda yankılandı ses. Ben de kadroya yapışıverdim haliyle. Sonra al bisikleti koluna herkes kendi yoluna şeklinde koruyu terk ettim :(
O gün zincirlerimi kırdığım gündü aslında :)

• Beğen
Tepkiler: OrionForEver