661 Fullface+Thor Goggle 100tl

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
Kask:661 full comp 2009 M beden yanlız giro kasklara göre biraz daha dar dikkat.Kaskı 2.el aldım ama sonra başka kask aldığımdan hiç kullanmadım baya temiz yani
Goggle:Thor Ally S9 (Warning) İki lensli saydam lens biraz çizik (kullanımdan dolayı) diğeri sıfır

Fiyat gayet makul olduğundan kargo alıcının.

(link)

(link)

Scudo

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
661 Comp kasklar için M beden model kafa çevresi 56-58 cm olanlara uygundur. sıfırının min. 130 lirada seyrettiği bu kaskı, google ile birlikte bu fiyata bulmak gerçekten zordur. önümüzdeki aya kadar satılmazsa alabilirim bu kaskı ;) yandan, arkadan ve üstten görünümünüde paylaşırsanız memnun oluruz.

mustafa gökce

Aktif Üye
Tepki
35
tabi kullanılır nihayetinde baş kısımını korumak için yapılmıs her türlü darbeye dayanıklıdır

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
resimleri koycam en kısa zamanda kusura bakmayın gözlük motocross için uygun ama kask güvenlik standartlarına uymayacaktır sonuçta kazalar bisikletten daha hızlı olduğundan (en azından ben herhangi bir sorumluluk alamam çünkü söz konusu olan can sağlığınız) ben motocrass amacıyla satmama taraftarıyım

Mehmet Can

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Hocam bana hesap numaranızı verin yarın hesabınıza yatırayım
Benim numaram bu 0537 464 80 04

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
Ya satılmadı çünkü hala gidip gözlüğü alamdım beşiktaşta duruyor bi gittiğimde alıp postalamayı yapabilcek hade olunca satıcam çok sürmez bi hafta falan

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
gözlük elime ulaştı fiyat hala 100 TL kargo alıcının ama dediim gibi gözlüğün saydam camında çizikler var ayrıca kaskta M beden ama biraz dar bi M beden dikkat almak isteyen buraya yada özele mesaj atsın

csumerkent

Daimi Üye
Tepki
44
YA ben giro remedy kullanıyorum çok rahat ve cep telefonu yada parmak sokacak kadar yer var ama bu 661 kafama tam oturuyo hiç boşlıuk kalmıyo

YA 100 tl ye alanmı çıkmıo yoksa protestomu edionz

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Abi protesto yok.Fİyatta gayet uygun dediğin gibi.Ama alacak param yok.Daha doğrusu var ama önce bisiklet be abi :)